• дзадза-
  • бланшард

Новакът в Серия А открадна точка от шампионите

Фрозиноне изненада Ювентус - 1
Шампионът Ювентус продължава трагичното си представяне в Торино от началото на сезона. Тимът на Масимилиано Алегри завърши 1:1 у дома срещу новака Фрозиноне и вече трети пореден мач няма победа на “Ювентус Стейдиъм”.

Гостите, в чийто състав от 71-та минута игра Александър Тонев, изравниха във втората минута на добавеното време. Бланшард се разписа с глава след центриране от ъглов удар и прониза вратаря на Юве в този мач Нето.

Иначе преди това Симоне Дзадза бе дал аванс за “Старата госпожа”  в 50-та минута с първия си гол за тима. Нападателят и Хуан Куадрадо причиниха много проблеми на защитата на гостите, на чиято врата с геройски прояви се отличи Леали.

Така Юве има едва 5 точки актив от 5 изиграни кръга, което е крайно незадоволително за шампиона на Италия в последните 4 години. Фрозиноне пък спечели първата си точка в Серия А.