Борнемут поряза Челси

• челси-
  • борнемут

Представянето на Челси във Висшата лига на Англия продължава да бъде критично.

Днес гостуващият на "Стамфорд Бридж" Борнемут шокира "сините" от Лондон след като ги победи с 1:0.

Единственото попадение в срещата реализира Глен Мъри в 82-ата минута, който бе в положение на засада, която обаче остана немаркирана.

Поражението е под №8 за лондончани от началото на шампионата и четвърто на техния стадион. Така  възпитаниците на Жозе Моуриньо са само на три точки над зоната на изпадащите. Новакът Борнемут пък временно се измъкна от нея след днешния си успех.