Интер е на полуфинал за Купата на Италия

• йоветич-
  • ляич

Нерадзурите отстраниха Наполи след 2:0

Интер е на полуфинал за Купата на Италия - 1

Интер ще играе полуфинал в турнира за Купата на Италия след победа с 2:0 като гост на Наполи. По този начин “нерадзурите” взеха реванш за миналогодишния сблъсък между двата отбора, когато с гол в края Гонсало Игуаин изпрати тима си напред в надпреварата.

Тази вечер двата отбора изиграха равностоен мач, като част от звездите получиха почивка. Въпреки това късметът се усмихна на гостите, които поведоха след страхотен гол на Стеван Йоветич в 74-та минута, а в добавеното време Адем Ляич довърши домакините.

Така Интер ще играе на полуфиналите, а съперникът на тима ще стане ясен днес след края на мача в другия четвъртфинал между Лацио и Ювентус. Другата двойка в надпреварата е Милан - Алесандрия.