24 Юни, 2016 20:53, обновена 24 Юни, 2016 21:04 834 0

• контрола-
  • победа

Сините се наложиха с 3:1 над Септвмври (София) в първата си контрола

Левски стартира подготовката с победа - 1

Левски стартира предсезонната си подготовка с победа. "Сините" се наложиха над състава на Септември (София) с 3:1 в двубой, игран в Правец.

Отборът на Люпко Петрович започна силно срещата. Венцислав Христов откри резултата още в 7-ата минута. Нападателят реализира след точно изпълнена дузпа. В 22-ата минута и Септември получи правото да изпълни дузпа, но Пехливанов пропусна от бялата точка на свой ред. До края на полувремето двата тима си размениха по още няколко положения, а най-сериозният пропуск бе на голмайстора Христов, който нацели гредата.

На почивката старши-треньорът на Левски замени цели седем футболисти. Играта се изравни, а в 57-ата минута резервата на Септември Петър Тончев изравни. Все пак Левски стигна до нови две попадения, дело на Станислав Иванов в 65-ата и на Бабатунде в 88-ата минути за крайния успех с 3:1.