• нба-
  • индиана

Кавалерите отстъпиха първото си място в източната конференция на Атланта Хоукс

ЛеБрон го няма - Кливланд пада - 1

Шампионът в НБА Кливланд Кавалиърс загуби гостуването си на Индиана Пейсърс с 93:103 точки (19:30, 26:20, 23:30, 25:23). "Кавалерите" играха без голямата си звезда ЛеБрон Джеймс.

Домакините взеха инициативата още в началните минути на първата четвърт и натрупаха преднина, която варираше от 7 до 10 точки на моменти. Кливланд така и не намери път за връщане в срещата и логично допусна втората си загуба в редовния сезон.

Пол Джордж отбеляза 21 точки и взе 11 борби за Пейсърс, а Джеф Тийг добави 20 точки и 8 асистенции. Силен мач за Кавс направи Кевин Лав, който приключи с 27 точки и 16 борби. 24 точки пък записа Кайри Ървинг.

И Кливланд и Индиана са с актив от по 9 победи и 2 загуби.