• цирк

Вижте какво се случи на двубой от виетнамския шампионат

Истински цирк по виетнамските терени - 1
Снимка: youtube

Невиждан цирк се разигра на срещата между Хо Чи Мин и Лонг Ан (5:2) от 6-ия кръг на виетнамското първенство.

В 90-ата минута, при резултат 2:1 в полза на гостите, главният съдия отсъжда спорна дузпа в полза на домакините. Въпреки протестите на играчите на Лонг Ан, наказателният удар е изпълнен и резултатът става 2:2.

Бесни от неблагоприятния развой, играчите на гостуващия тим демонстративно спират да играят и инкасират още 3 гола в оставащите три добавени минути. Така в крайна сметка те губят с 2:5.