• славия-
  • черно море-
  • венци стефонов

Венци Стефанов бесен, сипе заплахи на рождения си ден

Отборите на Славия и Черно море не съумяха да се победят в среща от 15-ия кръг на „А" група.

Двубоят завърши при резултат 1:1, като далеч по-доволни от „хикса" несъмнено бяха играчите на варненския тим, които завършиха мача при числено неравенство от двама души в полза на домакините.

Ермес Паломино изведе Черно море напред през първото полувреме, а след изключително спорна ситуация след почивката Славия получи правото да изпълни наказателен удар, с който се върна в мача. „Моряците" загубиха двама от играчите си – Александър Александров и Росен Колев, заради червените картони, които им извади реферът Таско Тасков.

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов остана много разочарован от равенството 1:1, което неговия тим направи с тима на Черно море в последния си мач за сезона:

„Равенството развали рождения ми ден, ще има чистка в Славия!" - закани се той.

„Като мача с ЦСКА се получи – същото. Мъчиш се да вкараш, не става. Имаме проблеми, трябва да ги решим. Треньорското ръководство трябва да вземе мерки срещу някои, които не оправдават очакванията. Има момчета, които просто не са за Славия.

Ще търсим нападатели, които да могат да вкарват голове, писна ми да се лигавим", отсече босът на „белите“

„Не съм доволен от сезона на отбора. Не може така безотговорно да пилеем положения и на собствен стадион да пропускаме да побеждаваме, това е престъпление. Излизаме все едно да убием номера. Арбитрите за мен си свършиха работата както трябва." - завърши гневно той.