• лагер-
  • университатя

"Червените" се наложиха над Университатя Крайова с 4:1

ЦСКА с нова победа в контролите - 1

ЦСКА постигна четвърта поредна победа в Австрия. Армейците се наложиха с 4:2 над Университатя (Крайова).

В първите 20 минути румънците бяха по-активният тим и заслужено поведоха с 2:0 след попадения на Иван, който се възползва от грешки в експерименталната защита на ЦСКА. След второто попадение армейците взеха инициативата в мача и постепенно наложиха волята си. Още до почивката Милчо Ангелов и Никола Колев възстановиха равенството.

През второто полувреме на терена имаше само един отбор. ЦСКА напълно владееше събитията и без особени усилия възпитаниците на Стамен Белчев стигнаха до още два гола във вратата на Университатя. Техни автори бяха Кристиян Малинов и Давид Симао, а само блестящите изяви на Митрович предотвратиха още по-изразителен резултат.

Така ЦСКА напълно заслужено стигна до пореден успех по време на лагера в Австрия и затвърди добрите впечатления от досегашните контроли.