Спас Делев дебютира, отборът му губи с 0:2

• анталияспор
Спас Делев дебютира, отборът му губи с 0:2 - 1
Снимка: Делев

Наскоро продаденият вече бивш футболист на ЦСКА Спас Делев дебютира не особено успешно за новия си тим – турския Мерсин.

Нападателят изкара едно полувреме при загубата на отбора си с 0:2 от Анталияспор в мач от 20-ия кръг на турската Суперлига.

Делев се появи на почивката на мястото на Нурулах Кая, но не успя особено много да помогне на съотборниците си. Той игра по лявото крило и отправи едва един удар, и то покрай вратата на съперника.

Бившият футболист на Левски - Веселин Минев, който пък играе за Анталия не взе участие в срещата.

За разлика от Делев, той успя да се разпише в дебютния си мач. За съжаление- в собствената си врата.

Загубата остави Мерсин на осма позиция с 27 точки. Същият актив има и Анталияспор, но заради по-лошата голова разлика остава едно място по-назад.