ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
къде е този смешник Митрев БЕ !
Дали няма да му е неудобно да се нареди до празнуващите?
По слаб вратар Левски не е имал никога!
Срам ме е като Левскар от него!
Една победа и аииде барове, танцйорки, купони...
И после що футбола в България е гола вода.
И вие драскачите хубаво ги хвалете, радвайте им се. То това е повече и от шампионска лига за тези лекета.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 малиии
11:50 28.04.2018
2 Гоуст
Коментиран от #3
11:55 28.04.2018
3 малиии
До коментар #2 от "Гоуст":
прав си12:34 28.04.2018
4 жан
Дали няма да му е неудобно да се нареди до празнуващите?
По слаб вратар Левски не е имал никога!
Срам ме е като Левскар от него!
12:50 28.04.2018
5 Дон пепон
Една победа и аииде барове, танцйорки, купони...
И после що футбола в България е гола вода.
И вие драскачите хубаво ги хвалете, радвайте им се. То това е повече и от шампионска лига за тези лекета.
17:22 28.04.2018
6 диско бой
20:08 28.04.2018
7 Варадин
13:52 29.04.2018