Гълъбинов стартира ударно с Дженоа

Българският национал отбеляза два гола за своя тим в контрола

Публикувана: 15 Юли, 2018 10:28
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 680

Българският национал Андрей Гълъбинов се отличи с два гола за Дженоа в първата контрола на тима за това лято. „Грифоните“ са на лагер в Австрия и в първия си мач разбиха Вал Стубай с 13:0.

Гълъбинов беше резерва през първото полувреме, но игра през цялата втора част. Шест минути след появата си в игра 29-годишният таран се разписа след асистенция на Лападула. С това попадение Дженоа покачи на 8:0.

Българският национал вкара и за 10:0. Това стана в 68-ата минута. Юри Медейрос също се разписа два пъти, а полският нападател Кжищоф Пионтек блесна с пет попадения през първата част.