• контрола-
  • кабов-
  • паулиньо

"Сините" паднаха с 2:3

Левски загуби с 2:3 от Монтана в приятелски мач на "Георги Аспарухов". "Сините" бяха без голяма част от основния си състав, а резервите ядосаха треньора Славиша Стоянович още в 6-ата минута, когато Монтана поведе с гол на Сергей Георгиев .

Левски пое инициативата и до почивката водеше с 2:1 с попадения на Кабов и Паулиньо, като двамата пропуснаха още няколко възможности.

Минути след подновяването на играта Монтана изравни след грешка на Антъни Белмонт, а Атанас Илиев вкара за 2:2. След час игра бранителят на Левски Луи Нганьони се контузи и напусна терена, четвърт час преди края Монтана отново поведе след грешка на отбраната на Левски и попадение на Борислав Дамянов.