Наполи разгроми Фрозиноне с 4:0

Публикувана: 9 Декември, 2018 15:52
2 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 910
Снимка: Shutterstock

С два гола на Аркадиуш Милик и по един на Пьотр Зелински и Адам Унас Наполи победи с 4:0 като домакин Фрозиноне в мач от 15-ия кръг на Серия "А", пише gol.bg. Домакините откриха резултата още в 7-мата минута чрез Зелински, а пет преди почивката Унас покачи на 2:0.

През второто полувреме играчите на Карло Анчелоти продължиха да контролират играта напълно и стигнаха до нов две попадания, чийто автор бе Милик.

Полският таран покачи на 3:0 в 68-мата минута, а шест преди края оформи крайното 4:0, като и за двете попадения получи подавания от Файзи Гулам.

С успеха Наполи събра 35 точки и отново съкрати на 8 преднината на лидера Ювентус, който в петък победи с 1:0 Интер.

Фрозиноне остава на предпоследното 19-о място със само 8 точки.