Гарет Бейл отново вбеси феновете на Реал Мадрид (ВИДЕО)

Уелсецът си тръгна от "Сантяго Бернабеу" преди последния съдийски сигнал на мача със Севиля

Публикувана: 19 Януари, 2020 11:55
3 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 2341

Историята се повтори отново. За четвърти път от началото на сезона Гарет Бейл напусна стадион „Сантяго Бернабеу“ преди края на мач на Реал (Мадрид).

Вчера той си тръгна в 82-ата минута при победата на „белия балет“ с 2:1 над Севиля. 30-годишният уелсец не беше в групата за мача и гледаше срещата от трибуните.

Той обаче не дочака края и напусна по-рано. През този сезон Бейл постъпи по същия начин в мачовете с Леганес, Бетис и Галатасарай.

Бейл обаче отново няма да бъде глобен, тъй като се движи по ръба на бръснача. Според клубните правила, футболистите на Реал (Мадрид) нямат право да напускат „Бернабеу“ преди 80-ата минута на мачовете.