В Германия се сетиха за красив гол на Бербатов (ВИДЕО)

Нападателят, който бе част от Байер Леверкузен, наказа гранда Байерн Мюнхен

Публикувана: 19 Април, 2020 14:56
1 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 2281
Оценка 5 от 3 гласа.

Официалната страница на германската Бундеслига си спомни за попадение на Димитър Бербатов във вратата на Байерн Мюнхен. Мачът е на 28 август 2004 година, когато Бербо е част от Байер Леверкузен. "Аспирините" побеждават с 4:1, а българският нападател реализира два гола. И то на същата дата, на която баща му Иван празнува рожден ден.

От Бундеслигата си спомниха за второто попадение на Бербатов в 59-ата минута, с което той направи резултата 4:0.

Преди това българинът реализира откриващия гол в двубоя в 21-ата минута. И двете попадения голмайсторът посвети на своя баща.