• "славия"-
  • "а" група-
  • левски
ЦСКА разби аусайдера Ботев (Вр) с 3:0 - 1

Отборът на ЦСКА се наложи над Ботев (Враца) с класическото 3:0 в мач от 5-ия кръг на "А" група, игран пред около 1500 зрители на стадион "Славия".

"Червените" поведоха в 26-ата минута, когато от дузпа се разписа Анисе. ЦСКА пропусна куп положения, но вкара втори гол едва в 62-ата минута. Тогава отново Анисе се разписа за 2:0 и окончателно подпечата успеха.

Десет минути преди края Карачанаков оформи класическото 3:0 и окончателно потвърди трите точки за своя тим.

ЦСКА вече е на 7-а позиция, на 4 зад лидера Левски, който е и с мач по-малко. Ботев (Враца) пък няма спечелена точка и е вкарал само 1 гол в 5-те си мача.