• контузии-
  • нападатели-
  • шампионска лига-
  • уест хям

Единсон Кавани и Антони Марсиал може да не играят срещу РБ Лайпциг в Шампионска лига

Голям проблем за Юнайтед! "Червените дяволи" останаха без нападатели преди важен мач - 1

Нападателите на Манчестър Юнайтед Единсон Кавани и Антони Марсиал получиха контузии и бяха заменени принудително при победата над Уест Хям с 3:1 снощи в Лондон. Така "червените дяволи" може да останат без двете си звезди в атака за важен мач в ШЛ.

Кавани започна като титуляр, но бе заменен на почивката от Маркъс Рашфорд, а Марсиал напусна принудително в 62-а минута и на негово място влезе Хуан Мата. Те ще преминат допълнителни прегледи и може да пропуснат мача с РБ Лайпциг в Шампионска лига във вторник. Юнайтед се нуждае от равенство, за да се класира на осминафиналите.

"Двамата получиха мускулни контузии и бяха заменени принудително. За щастие, направихме правилни смени и спечелихме мача. Кавани и Марсиал ще преминат допълнителни прегледи преди следващия ни мач в Шампионска лига във вторник", коментира мениджърът Оле Гунар Солскяер.