Славия си тръгна от Анталия с шест загуби

• подготовка-
  • лагер

"Белите" паднаха от руския Ротор Волгоград с 1:3

Славия си тръгна от Анталия с шест загуби - 1

Славия записа шеста поредна загуба по време на зимния подготвителен лагер в Анталия, като този път "белите" паднаха с 1:3 от руския Ротор Волгоград. Олег Алейник даде аванс за руския отбор след точно изпълнение на дузпа в 20-ата минута (1:0), а Радослав Кирилов изравни пет минути по-късно (1:1).

Шест минути преди почивката Иля Кожухар изведе Ротор напред (2:1), а малко след това попадение на Емил Стоев беше отменено заради извършено нарушение. В 48-ата минута Андрес Понсе реализира третия гол за отбора от Волгоград (3:1).

Славия се завръща в София в събота и до подновяване на шампионата в Първа лига ще се подготвя на своя стадион.