"Чуковете" удариха Уулвърхемптън с 3:2 и са в топ 4

Публикувана: 6 Април, 2021 09:45
1 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1474
Оценка 5 от 2 гласа.

Уест Хям спечели с 3:2 при визитата си на Уулвърхемптън в мач от 30-ия кръг на английската Висша лига и задмина Челси на четвъртата позиция във временното класиране.

Привлеченият от Манчестър Юнайтед Джеси Лингард (6) записа гол и асистенция, а Пабло Форналс (14) и Джаред Боуен (38) направиха преднината на „чуковете“ класическа. Леандер Дендонкер (44) намали още преди почивката след пас на Адама Траоре, а Фабио Силва (68) завърза интригата с второ попадение за „вълците“ след подаване на Педро Нето, но те не намериха сили за изравняване.

С успеха си Уест Хям събра 52 точки на четвъртото място и има една повече от петия Челси. Уулвс е на 14-а позиция с 35 точки.