26 Април, 2021 13:05 1 649 2

• левски-
  • цска-

През седмицата „сините“ победиха още три пъти "червените" – с 1:0 в Елитната група U15, с 4:0 в Елитната група U17 и с 1:0 при 13-годишните

Левски с лека утеха на фронта с ЦСКА - "Сините" бият яко "червените" при юношите! - 1

Левски победи с 2:1 ЦСКА в зоналното първенство при юношите, родени 2004-2005 г. През седмицата „сините“ победиха още три пъти "червените" – с 1:0 в Елитната група U15, с 4:0 в Елитната група U17 и с 1:0 при 13-годишните. Това е малка утеха за "сините", които загубиха мача на най-важния фронт - efbet Лига.

На изкуствения терен на стадион "Георги Аспарухов" талантите на "червените" поведоха още в 7-ата минута чрез Кристиан Грозданов, но допуснаха пълен обрат само за три минути. И двата гола за "сините" вкара Асен Митков (22, 25). Както титуляр за тима на ЦСКА, воден от Румен Трифонов, започна синът на Любослав Пенев - Николас.

В класирането води Септември с 27 точки от 9 мача. Хебър заема втора позиция с 23 пункта, ЦСКА е трети с 18 точки. Левски е на седмо място с 11 точки, "сините" обаче са с три срещи по-малко.