• борба-
  • валенсия

Роналд Куман е наказан за най-важните мачове от сезона на каталунците

Барселона понесе тежък удар - 1

Треньорът на Барселона Роналд Куман бе наказан за два мача да не води от резервната скамейка отбора си, след като снощи бе изгонен в 66-ата минута заради невъздържана реакция спрямо четвъртия съдия на двубоя срещу Гранада от Ла Лига. Каталунците загубиха с 1:2 на "Камп Ноу" и пропуснаха златен шанс да се изкачат на върха. Те ще са без наставника си във важните двубои срещу Валенсия на "Местая" и в домакинството на Атлетико (Мадрид) следващата събота.

Това е нов тежък удар за шампионските амбиции на тима, който ще бъде лишен от преките указания на своя треньор в ключови сблъсъци, след които до голяма степен може да се изясни дали каталунците ще запишат дубъл в Испания след спечелената Купа на Краля.