Шампионите спечелиха с 4:1, VAR се намеси два пъти решително

Публикувана: 15 Май, 2021 19:24
1 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1331
Снимка: ludogorets.com
Оценка 3.5 от 2 гласа.

Лудогорец разби Арда (Кърджали) с 4:1 в мач от поредния кръг на плейофите в първата шестица на родното първенство.

Тонислав Йорданов (37) изведе гостите напред, но веднага след това Доминик Янков (39) изравни след намесата на VAR, а впоследствие шампионите и обърнаха резултата. В края на полувремето Никола Таравел (45) си отбеляза нелеп автогол.

През второто полувреме Алекс Сантана (56) също се разписа след добро подаване на Каули, а точно Каули (87) оформи крайния резултат с мощен шут. Мачът бе без особено значение и за двата отбора. Разгардчани вече си осигуриха десетата поредна титла и доиграват сезона, а кърджалийци не могат да мръднат по-напред от четвъртото място, което заемат в момента и мислят изцяло за предстоящия финал за Купата на България срещу ЦСКА в сряда.