И Оцелул прасна Лудогорец в контрола

• лудогорец-
  • оцелул-
  • лех

Шампионът на България Лудогорец (Разград) записа втора загуба в мач от приятелския турнир "Марбея къп".

"Орлите" паднаха с 0:1 от румънския Оцелул и ще трябва да играят за 7-ото, предпоследно  място с Лех.

Българският тим пропусна най-доброто си положение в двубоя в 32-ата минута, когато Бакалов стреля, но вратарят на румънците се намеси добре.

Минута преди края разградчани останаха и с човек по-малко за нарушение на Йордан Минев. Наказанието бе дузпа и втори жълт картон за бранителя. Йорга бе безпогрешен от бялата точка за, отбелязвайки единственото попадение в мача.

Десет минути преди края Чворович спаси Лудогорец от по-убедителна загуба, спасявайки с мъка удар на Койок.

В 82-ата минута на двубоя пък Лудогорец изравни, но голът на Мантула бе отменен заради засада.

След това поражение Лудогорец ще спори с Лех Познан за 7-8-о място на турнира в Марбея. По-рано днес тимът на Александър Тонев отстъпи с 1:3 на Рапид Букурещ.