Славия разпиля Миньор, Пирин и Берое с равенство

• гол-
  • пирин-
  • берое
Славия разпиля Миньор, Пирин и Берое с равенство - 1

Отборите на Пирин (Гоце Делчев) и Берое  не успяха да се победят и завършиха наравно, с резултат 0:0 в мач от 25-ия кръг на "А" група.

По време на мача до сериозни опасности пред двете врати почти не се стигна.

В 38-та минута главният рефер Борислав Колев изгони наставника на заралии Петър Хубчев. Най-вероятно треньорът е отстранен за нецензурни реплики.

В същото време, в друг мач от 25-ия кръг на „А” група, Славия разпиля Миньор с резултат 4:2.

Срещата се игра на стадион "Българска армия" заради наказание на перничани, а всички голове паднаха през втората част.

Играчите от „Овча купел”  решиха мача  само за 6 минути.

Мирослав Антонов  даде преднина на „белите” в 47-ата минута, а Галин Иванов довърши съперника с две попадения в 48-ата и 52-ата минута. Тодор Янчев  отбеляза  четвъртото попадение за Славия в 61-ата минута и по този начин също записа името си сред голмайсторите.

Петър Петров върна един гол за Миньор  в 81-ата минута, а  автогол на Богомил Дяков в 91-ата минута оформи крайното 4:2.

Славия вече са с актив от  35 точки и делят 7-ото място с Локомотив (Пловдив) и Берое.