Арсенал продължава победната серия след успех над Уотфорд

• висша лига-
  • уотфорд-

Артилеристите спечелиха двубоя с 3:2

Арсенал продължава победната серия след успех над Уотфорд - 1

Отборът на Арсенал надви Уотфорд с 3:2 в луд мач от 28-ия кръг на английската Висша лига.

Головата фиеста стартира в петата минута от Йодегаард, а само шест минути по-късно Кучо възстанови равенството.

След половин час игра Сака върна аванса на "топчиите", а 7 минути след подновяването на играта Мартинели покачи до 3:1 за своя тим.

В 87-ата минута обаче Сисоко отбеляза за Уотфорд и оформи крайния резултат.

Така артилеристите записаха четвърта поредна победа, с което събраха 48 точки и вече са четвърти във временното класиране, докато Уотфорд остава на незавидното предпоследно място с едва 19 пункта.