Владимр Манчев започна в Хебър с равенство срещу Славия

• манчев-
  • хебър

​Новото попълнение Хебър Алехандро Серано направи неофициален дебют за тима от Пазарджик

Владимр Манчев започна в Хебър с равенство срещу Славия - 1

Славия и Хебър (Пазарджик) завършиха наравно 1:1 в приятелски мач, който се проведе на стадион "Александър Шаламанов". Срещата бе дебют за новия старши треньор на гостите Владимир Манчев, предава topsport.bg.

В шестата минута Кристиан Добрев чрез самостоятелен рейд преодоля защитата на домакините и стреля опасно, но топката мина над вратата. Хебър откри резултата пет минути по-късно, когато Арсенио Валпорт се измъкна от опеката на защитата, остана очи в очи с Георги Петков и с прецизен изстрел удар отбеляза.

Славия изравни в 41-ата минута, когато Христо Попадийн центрира отдясно и Ахмед Ахмедов нанесе тежък, за да свари неподготвен стража на Хебър (Пазарджик) Н'Диае.

Новото попълнение на тима полузащитник Хебър Алехандро Серано направи неофициален дебют за пазарджиклии в 72-ата минута на мача, появявайки се на мястото на Венсан Марсел.