Националът Илиан Илиев се завърна в игра за кипърския шампион Аполон

• аполон

Аполон е на трето място в класирането с 15 точки

Националът Илиан Илиев се завърна в игра за кипърския шампион Аполон  - 1
Снимка: Официален сайт на Аполон (Лимасол)

Българският футболен национал Илиан Илиев-младши направи дебют за сезона в кипърското първенство след дълго лечение на контузия. Бившият халф на Черно море влезе като резерва през второто полувреме при равенството 1:1 на шампиона Аполон (Лимасол) като гост на Олимпиакос (Никозия) в среща от осмия кръг.

Българинът се появи на терена в 60-ата минута на мястото на Багали Дабо.

Илиев получи фрактура на петата метатарзална костица на лявото ходило през юли, но вече е здрав и отново е на разположение на испанския старши треньор Давид Катала.

Йоанис Питас даде аванс на гостите в 83-тата минута, но Олимпик Никозия изравни с попадение от дузпа на Вилде-Доналд Герие в осмата минута на добавеното време, предава БТА.

Аполон е на трето място в класирането с 15 точки, докато Олимпик Никозия заема 13-а позиция с 5 точки.