10 Ноември, 2013 18:31 752 0

Съндърланд "удари" Манчестър Сити

  • съндърланд-
  • манчестър сити-
  • пойет-
  • бардсли

Черните котки продължават своето съживяване

Съндърланд "удари" Манчестър Сити - 1
Снимка: ЕПА/БГНЕС
Съндърланд продължава съживяването си под ръководството на Густаво Пойет и в мач от 11 кръг се наложи с 1:0 над Манчестър Сити. Това беше втората победа за „черните котки“ през този сезон, докато „гражданите“ записаха четвъртата си загуба от старта на първенството. Фил Бардсли вкара единствения гол в мача в 21-ата минута, когато се освободи от Джеймс Милнър и прати топката във вратата на Костел Пантилимон.
 
След това Манчестър Сити доминираше в мача, но не успя да пробие добре организираната защита на Съндърланд и вратаря Вито Маноне. При най-чистото положение за „гражданите“ Маноне изби удар с глава на Серхио Агуеро.
 
Въпреки победата Съндърланд остана на предпоследното място, но вече със 7 точки. Манчестър Сити е седми с 19 точки.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА