4 Ноември, 2023 23:44 1 708 6

Кристиано Роналдо отново с ключова роля за победа на Ал Насър

• кристиано роналдо-
  • ал насър-

Португалецът наниза поредния си шедьовър в 26-ата минута, с който откри резултата

Кристиано Роналдо отново с ключова роля за победа на Ал Насър - 1

Кристиано Роналдо отново бе с ключова роля за победата на Ал Насър с 2:0 над Ал Халеж в мач от 12-ия кръг на първенството на Саудитска Арабия. Португалецът наниза поредния си шедьовър в 26-ата минута, с който откри резултата. Той пое топката извън наказателното поле, обърна се и с бомбен шут едва не скъса мрежата на съперника.

В 58-ата минута пък Роналдо влезе в ролята на асистент за второто попадение на Аймерик Лапорт.

Така Ал Насър събра 28 точки и заема второто място, на четири зад лидера Ал Хилал.