Славия попари и ЦСКА

1:1 на "Александър Шаламанов"

Славия попари и ЦСКА - 1

Славия и ЦСКА не се победиха в мач от 19-ия кръг на ефбет Лига.

Срещата на стадиона на "белите" беше равностойна. Символичните гости поведоха след автогол на Мартин Георгиев в 67-ата минута.

Джонатан Линдсет има огромна заслуга защитникът да прати кълбото в мрежата си.

Славия победи Лудогорец с 3:2 в предходния си мач. При това в Разград. И "червените" не се измъкнаха с 3 точки срещу "белите" на Златомир Загорчич.

Роберто Райчев вкара в 86-ата минута. Той засече остро центриране и не остави шансове на Густаво Бусато.

ЦСКА е лидер в класирането с 42 точки. Основният фаворит за титлата Лудогорец има 36 т. и е с два мача по-малко от играчите на Нестор Ел Маестро.

В следващия кръг ЦСКА ще е домакин на шампиона Лудогорец.

Славия е 10-и в таблицата. За "белите" предстои нов мач с "червените" за Купата. Срещата ще е от 1/8-финалите.