• дебют

В контролата с белгийския Остенде

Тодор Неделев дебютира за Майнц 05 - 1
Снимка: БТА
Бившият футболист на Ботев Тодор Неделев дебютира за германския Майнц 05, макар и в неофициален мач. Mладокът игра в контролата срещу белгийския Остенде, която завърши при равенство 1:1. Националът се появи в игра на полувремето, но не успя да ознаменува дебюта си с попадение. Мачът се проведе в испанския курорт Марбея, а попаденията бяха реализирани през първото полувреме.

Голът за Майнц бе дело на Оказаки в 23-ата минута, а белгийците изравниха пет минути преди края на полувремето. Неделев по всяка вероятност ще играе и в утрешната контрола с НЕК Ниймеген от Холандия.