Златко Далич: Все още сме в битката и всичко е в наши ръце

• албания-
  • равенството-
  • европейско първенство по футбол-
  • евро 2024

Селекционерът на Хърватия – Златко Далич, съвсем закономерно беше разочарован след равенството 2:2 срещу Албания

Златко Далич: Все още сме в битката и всичко е в наши ръце - 1
Снимка: БГНЕС/EПA

Селекционерът на Хърватия – Златко Далич, съвсем закономерно беше разочарован след равенството 2:2 срещу Албания, след като „ватрените“ допуснаха изравнително попадение в петата минута от добавеното време, предава БТА.

„Трудно е, когато допуснеш гол в последната минута. Проблемът не беше в нагласата ни за мача, но нещата не работеха, бяхме твърде бавни и тромави“, коментира Далич.

„Ватрените“ бяха близо до първи успех на UEFA EURO 2024, но бяха попарени от изравнителен гол в добавеното време за крайното 2:2.

„Все още сме в битката и всичко е в наши ръце. Второто полувреме ни окуражава, но първото беше много зле. Албания вкара рано и ние не успяхме да направим нищо напред преди почивката. Съжалявам, че в края ненужно се върнахме назад, но нямахме сили“. призна Далич.

Хърватия остават само с една точка след първите си два мача в надпреварата и е на последно място в група „B“ с по-лоша голова разлика от Албания.