2 Април, 2014 12:58 784 0

Стъридж: Искаме да спечелим титлата заради Джерард

  • даниел стъридж-
  • стивън джерард-
  • титла-
  • ливърпул-
  • висша лига

За последен път Ливърпул спечели титлата на Острова през далечната 1990 година

Стъридж: Искаме да спечелим титлата заради Джерард - 1
Снимка: БТА/ AP

Нападателят на Ливърпул Даниел Стъридж заяви, че той и съотборниците му искат да спечелят титлата в английската Висша лига заради Стивън Джерард.

„Мърсисайдци” са първи във временното класиране и за първи път от много време насам имат реални шансове за трофея шест кръга преди края на първенството. Стиви Джи, капитан и символ на тима, никога до този момент не е печелил титлата на Острова. За последен път Ливърпул се окичва със златото през далечната 1990 година.

„Джерард заслужава да спечели този трофей след всичко, което е направил за клуба. Всеки един в тима ще направи всичко по силите си, за да му помогне да постигне тази си цел. Той е истински лидер – живее за клуба. Той е прекрасен пример за всеки един млад футболист”, сподели Стъридж, цитиран от „Дейли мейл”.

В неделя Ливърпул гостува на Уест Хям, а седмица по-късно се изправя срещу Манчестър Сити в пряк сблъсък за титлата.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА