2 Април, 2014 16:00 791 0

Гуардиола: Не подценяваме Юнайтед

  • гуардиола-
  • байерн мюнхен-
  • манчестър юнайтед-
  • шампионска лига

Наставникът на Байерн е спокоен преди реванша

Гуардиола: Не подценяваме Юнайтед - 1
Снимка: БТА/АР

Треньорът на Байерн Пеп Гуардиола остана доволен от равенството, което неговите възпитаници постигнаха в първата среща от четвъртфиналите на Шампионската лига срещу Манчестър Юнайтед на "Олд Трафорд".

"Доволен съм от футболистите и ги поздравявам. Манчестър Юнайтед е сред най-добрите отбори в света и това не трябва да се забравя. Вкарахме важен гол на чужд терен, но имахме късмет при положенията на Уелбек и Рууни.
 
Никога не е лесно срещу отбор, който се защитава толкова дълбоко в половината си. Трябва да намерим решение за това в реванша. Той няма да е никак лесен, защото 1:1 е коварен резултат. Дори да бяхме победили с 2:1, пак нямаше да сме спокойни. Аз обаче имам пълно доверие на играчите и съм сигурен, че с помощта на нашите фенове ще успеем да спечелим в Мюнхен и да продължим напред", коментира Гуардиола.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА