• бохум-
  • бундеслига

Върна се на върха в Бундеслигата

Байерн Мюнхен вкара пет на Бохум - 1

Байерн Мюнхен записа убедителен успех с 5:0 при гостуването на последния в таблицата Бохум в мач от осмия кръг на Бундеслигата. Баварците се върнаха на върха в класирането с равни точки и по-добра голова разлика от втория РБ Лайпциг, предава БТА.

Бохум все още няма победа от началото на сезона и на дъното на таблицата, но Байерн не допусна подценяване и спечели повече от категорично.

Майкъл Олисе и Джамал Мусиала вкараха два гола до почивката, а през втората част Байерн натисна още и стигна до нови три гола чрез Хари Кейн, Лерой Сане и Кингсли Коман.