Няма да има пловдивско дерби на полуфиналите в турнира за Купата на България! Тегленият днес жребий изправи един срещу друг Ботев (Пловдив) и Локомотив (София), както и Лудогорец и Локомотив (Пловдив).
По регламент в полуфиналната фаза на надпреварата ще бъдат изиграни по два мача, които са с разменено гостуване. Ботев и Лудогорец ще са домакини в първите срещи. Полуфиналите са на 16 и 23 април.
Победителят от мача Ботев (Пловдив) – Локомотив (София) ще бъде символичен домакин на финала, който ще се играе на 15 май в Бургас.
През 2012 година Лудогорец вдигна трофея, побеждавайки на финала именно Локомотив (Пловдив).
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА