Станислав Генчев получил уверение, че ще поеме националния отбор

26 Март, 2025 11:54 2 567 6

  • станислав генчев-
  • треньор-
  • борислав михайлов

Боби Михайлов натискал за бившия треньор на Левски заради зет си Живко Миланов

Станислав Генчев получил уверение, че ще поеме националния отбор - 1
Снимка: YouTube

Противниците на Илиан Илиев в Изпълкома на БФС вече си имат фаворит за нов национален селекционер и това е бившият наставник на Лудогорец и Левски - Станислав Генчев, пише "24 часа", цитиран от Топспорт.

Зад младия треньор стоял бившият президент на БФС - Борислав Михайлов, защото Генчев работил със зет му Живко Миланов на "Герена".

Вероятно това е и причината наставникът да откаже да поеме Локомотив (София). Той е получил уверение, че вероятно ще стане национален селекционер.


Поставете оценка:
Оценка 1.8 от 9 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 дедо..

    5 17 Отговор
    Млад и преспективен..не е като оня цайс илиев,дека мъкне сино си-като рамарке с него..за да вземе некой и друг лев за повикателната в националния отбор
  • 2 СЗО

    16 7 Отговор
    Котилото на Левски се очертава като мафиотска структура....
  • 3 Малееееее,

    19 1 Отговор
    Те го изгониха от Герена за некадърност,ще му дават националния.Луда работа.

    Коментиран от #6

  • 4 Хамрун.2022

    9 1 Отговор
    Колко жалко, че Българския футбол заприлича на този : 1914 ти -МЕНТЕли е,Тирее лие ,Етрополе ли е не знам.
    Но като гледам май няма управяне ,нито единия,нито другия.!
  • 5 Синдбад

    6 1 Отговор
    Ха така! Изгонете Илиев дето измъкна колата от блатото. Благодарност по български. Или по-скоро по шопски.
  • 6 СЗО

    2 0 Отговор

    До коментар #3 от "Малееееее,":

    Кадърен, некадърен, важното е че е "наш"