Юношата на Литекс Кирил Десподов е на път да премине в римския Лацио.
Според „Тема спорт“ това може да предизвика сериозно напрежение между двата клуба, тъй като Десподов е на възраст под 18 години, което ще рече, че италианците ще могат да го привлекат без да плащат трансферна сума.
Собственикът на „ловчанлии“ Гриша Ганчев вече е провел разговори с родителите на футболиста, опитвайки се да стопира трансфера. Това обаче са направили и представители на Лацио, които са се срещнали с младия нападател и неговия баща по време на мачовете от квалификациите за Европейското първенство за юноши, които се играха в Сливен и Стара Загора.
Оказва се, че това не е първи подобен проблем с Десподов. Преди известно време той е бил на проби в английския Фулъм, без знанието на ръководството на Литекс. През този сезон той имаше силни изяви в А група, като изглежда, че е само въпрос на време да поеме към някое западно първенство.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА