Футболистът на ЦСКА Ивайло Чочев ще премине в Монако до часове. Трансферът на младока във френския гранд е почти сигурен, като в момента двете страни уточняват финалните детайли по договора на халфа.
„Елементът на официалност зависи от един дребен на пръв поглед момент, който трябва да се реши от Монако. Той е кадрови. Очаквам да разберем повече през днешния ден или утре. При всичко положения можем да кажем, че няма да има преговорни проблеми", обясни мениджърът на Чочев Петьо Костадинов пред News 7. Той отказа да коментира трансферната сума.
Петьо Костадинов желае Чочев да премине в Монако и поради друга причина, а тя е Димитър Бербатов. „Аз много искам да му се случат нещата в Монако поради една причина и тя не е финансова. Тя е психологическа, защото точно Митко знае колко трудно му беше в една сходна възраст в Байер (Леверкузен) през първата половин година", каза Костадинов.
Мениджърът сподели, че към 21-годишният полузащитник има сериозен интерес и от още водещи клубове в Европа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА