Тема: Украйна

Под украинска блокада! В Крим е обявено извънредно положение

26 Юни, 2026 15:20 4 486 203

  • украйна-
  • русия-
  • крим-
  • донбас-
  • ракети-
  • дронове-
  • олександър сирски-
  • володимир зеленски-
  • севастопол

Мярката идва на фона на задълбочаваща се горивна криза, която започна още в началото на лятото и се влоши през последните дни заради прекъсвания на електрозахранването в целия полуостров, включително в Севастопол

Под украинска блокада! В Крим е обявено извънредно положение - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

В Крим е обявено извънредно положение, след като местните власти взеха решение в координация с ръководството на Севастопол, съобщи Сергей Аксьонов, ръководител на анексирания от Русия полуостров, цитиран от Би Би Си.

По думите му извънредният режим е въведен с цел да позволи "най-ефективното разрешаване на проблеми" при организирането на "стабилното функциониране на всички сфери".

Мярката идва на фона на задълбочаваща се горивна криза, която започна още в началото на лятото и се влоши през последните дни заради прекъсвания на електрозахранването в целия полуостров, включително в Севастопол. Според местните власти прекъсванията са резултат от украински атаки с дронове.

В неделя властите в анексирания Крим обявиха, че бензин и дизелово гориво ще се продават на бензиностанциите единствено за правителствени превозни средства, като по този начин допълнително се ограничава достъпът на гражданския сектор до горива.

Транспортната обстановка също остава затруднена, след като влакове от Русия вече не се движат до Крим, а крайната им спирка е в Керч.

В същото време детските летни лагери на полуострова са преустановени до септември, като местните власти не посочват допълнителен срок за възобновяване на дейността им.


Поставете оценка:
Оценка 3.5 от 61 гласа.


Свързани новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Киев за три дни

    90 68 Отговор
    До Бомбене на москва и бягство от крим

    Коментиран от #16, #26, #30, #91, #95

  • 2 Софето

    81 73 Отговор
    Чий е Крим ватници

    Коментиран от #46, #59, #149, #201

  • 3 Още

    63 57 Отговор
    МОЖЕ, И ОЩЕ ТРЯБВА!

    Коментиран от #75, #76

  • 4 А Путин дали е Опозорен??

    63 54 Отговор
    Или то това е нищо???

    Коментиран от #70

  • 5 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 6 Летец Пешеходец

    71 65 Отговор
    Километрови колони от автомобили по Керченският мост. Руснаците масово се опитват да избягат от Крим. Украинските удари се засилват с всеки изминал ден. "СВО-то върви по план".

    Коментиран от #47

  • 7 Примати

    71 75 Отговор
    Утре в цяла Русия… украинците са един от най - великите и корава народи в историята

    Коментиран от #150

  • 8 Ватенките

    72 67 Отговор
    още си вярват, че Р0сия печели :)))

    Коментиран от #99, #189

  • 9 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 10 гост

    55 60 Отговор
    Хубави новини,дано да продължат в същият дух...на зло куче зъл прът.
  • 11 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 12 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 13 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 14 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 15 КРИМ Е УКРАИНСКИ, МОСКОВИЯ ТО ЖЕ

    37 55 Отговор
    След седмица у Крим пристигат некакви..АЗО Вци , щеле а обясняват лично на монгольята...Чий Крим!
    Задава се ного..ЕР отика и ЧЕРНОЗЕМ!

    Коментиран от #164

  • 16 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 17 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 18 оня с коня

    37 36 Отговор
    В статията сесъобщава че с типична Руска находчивост Летните детски лагери са отложени за Зимата,липсва обаче актуална информация колко струва литър гориво,а няма и актуална снимка на Ценовите табели на Бензостанциите.

    Коментиран от #44

  • 19 Тома

    72 25 Отговор
    Всички украинци и феновете им във факти трябва да целуват на Путин краката че още ги пази

    Коментиран от #45

  • 20 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 21 Хаха

    49 30 Отговор
    Когато Крим е бил окупиран, временно превзет и върнат от Червената армия от Хитлеристката коалиция, жертвите, бомбите и разрушенията са били 1000 пъти по-големи от днес, но въпреки това Крим е останал чии...
    Днес ББС и Доче зеле раздуват от диваните колко е "зле" положението в Крим и как Зеления е въпрос на време на "пие кафе" на кея в Севастопол....
    Ех, мИчти...
  • 22 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 23 Смър на украйна и нато

    49 37 Отговор
    На края украинците ще светят в тъмното поради силна радиация
  • 24 Хахахаха

    38 36 Отговор
    Копейки кво стаа. Помогна ли гледането на руска теуевизия на Крим?
  • 25 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 26 Путин Опозори Русия

    40 38 Отговор

    До коментар #1 от "Киев за три дни":

    Путин Унищожава Русия със всеки изминал ден
    Путин е най Простото Момче стъпвало някога в Кремъл
    Путин доказа че със затъпяла и пропаднала нация е невъзможно да се постигне нещо
  • 27 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 28 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 29 Смешник

    45 19 Отговор
    Това само във вашите статии и дойче зеле го пише

    Коментиран от #51

  • 30 Бога ми !!!

    29 38 Отговор

    До коментар #1 от "Киев за три дни":

    Не съм вярвал че страна 82 пъти по слаба от Русия
    Ще я разгроми

    Коментиран от #84

  • 31 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 32 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 33 Аз съм веган

    26 26 Отговор
    Нищо. Копейките ще измислят нещо и ще оправдаят хаяско. Даже и победител ще го изкарат . Гледайте.

    Коментиран от #104, #110

  • 34 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 35 Смешник

    28 9 Отговор
    А бе какво става на фронта Както е тръгнало ще проспите освобождаването на Донбас

    Коментиран от #58

  • 36 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 37 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 38 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 39 Копейка

    18 14 Отговор
    Тука кво да викаме?
  • 40 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 41 БРАВО

    20 28 Отговор
    Днес в в Крим , Утре и в цяла Просия !
  • 42 Звездоброец

    18 23 Отговор
    Това което "звездите предвещават" на практика се "получава" ! Наближава краят на Путиновата война и на "лелеяната имперска мечта" !
  • 43 хаха

    17 19 Отговор
    Няма такова нещо дрОгарЕ. Корабът потъва по план.
  • 44 Анджо

    10 8 Отговор

    До коментар #18 от "оня с коня":

    Ами горивото няма сена защото е безплатно за правителствените коли, ако искаш па да знаеш много.😂😂
  • 45 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 46 Крим е руски

    28 27 Отговор

    До коментар #2 от "Софето":

    И руски ще си остане, просто сега укрите и западните им господари зорлем ще принудят Русия да ги размаже . Ако фашагите си въобразяват че руснаците ще подвият опашки и ще се откажат значи много са сбъркали, сега ще изтеглят цивилните от Крим за да няма много жертви и после ще се развилнеят яко. А когато големите ракети почнат да падат из европата тъпите европарчета отново ще разберат по трудния начин че не трябваше да си играят на война с Русия.

    Коментиран от #52, #54, #55, #60

  • 47 Боруна Лом

    13 2 Отговор

    До коментар #6 от "Летец Пешеходец":

    ТО И ТУК НА ,, ТРАКИЯ,,Е ПОВЕЧЕ БЕЗ БОМБИ!
  • 48 Всички мостове, пътища и ж. п. линии

    18 17 Отговор
    към Крим са отрязани от ВСУ.
    Единственият достъп е по Моста.
    Там опашките от бягащи от Крим са километрични.
    Путлрр донесе само страдания и смърт на кримчани.
  • 49 баба Меца

    14 5 Отговор
    В Куев едва ли е по-китка.
  • 50 Така,така

    10 9 Отговор
    Всьо по плану.😅😅😅
  • 51 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 52 Туй нЯщо преди...

    14 13 Отговор

    До коментар #46 от "Крим е руски":

    Главкомандващия Фюрер Педофил да Избега по прашки от некаков ГОТВАЧ или...след Парада на ТРИДНЕВНИЯ педофил у Лиса бон?!?
    АааааааХахахаха
    Беги се надъхвай у дръвения Кен Еф... Лепилар
    АааааааХахахаха
  • 53 смях в залата

    4 3 Отговор
    Четете за ЕМСКИЯ указ от 1876 издаден от руския император
  • 54 Тц,тц,тц 😂😂😂

    12 13 Отговор

    До коментар #46 от "Крим е руски":

    Ще погинат сумати путинофили и руснаци из Европата.😂
  • 55 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 56 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 57 Матю хари

    13 16 Отговор
    Крим приключи. А Русия отчаяно трупа ПВО системи в Москва. Предстои яко бомбене.

    Коментиран от #66

  • 58 Никой не спи

    15 12 Отговор

    До коментар #35 от "Смешник":

    30-35 000 ликвидирани ватенки на месец.С прогресивна тенденция.
  • 59 Много ясно

    16 14 Отговор

    До коментар #2 от "Софето":

    Крим е на хората, които не се страхуват да заявят, че са руснаци.
  • 60 Имам една

    4 5 Отговор

    До коментар #46 от "Крим е руски":

    голяма ракета за теб мий ауспуха ,че ще улаза,хъхъхъхъ
  • 61 Боби Баламата

    6 10 Отговор
    Аз не разбрах само,.. Киев, Харков, Херсон, ЧЕРНИГОВ, СУМИ, ОДЕСА -- монголски ли са... навсегда?
    У йло и монголите отрязаха ли Украйна от излаз на Черно море?

    Коментиран от #69

  • 62 Така е

    7 1 Отговор

    До коментар #56 от "Бай Ставри":

    Ботев е писал с чалма.
    Откъде ви намират бе?
  • 63 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 64 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 65 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 66 Другия месец

    12 10 Отговор

    До коментар #57 от "Матю хари":

    Като полети Украинската Балистика по москалбад, никво ПВО не ги спасява
  • 67 Бай Иван

    21 10 Отговор
    Защо се чете само западната пропагандна преса. Тези удари с дронове в Крим единствено тормозят жителите му и нямат никакъв териториален успех. На фронта Константинова е превзета а 160 украински солдати са бягали към руснаците за да не ги убият бандеровци те като кучета. В най скоро време ще паднат и славянск , купянск, крематорск и оттам всичко по пътя. Успехите са при завземането на територии. Също никъде не пише на руските удари с хиперзвукови ракети по военната индустрия на Украйна и прекъснатите конвои с части за сглабяне.

    Коментиран от #73, #85

  • 68 Крим не беше ли Украински

    5 7 Отговор
    Не е ли тази част от държавата след анексирането от Русия която Украйна така настойчиво декларира че е нейна? Същата която отрязват? Уж своите си хора? Украинците?
  • 69 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 70 Що, трябва ли?

    4 12 Отговор

    До коментар #4 от "А Путин дали е Опозорен??":

    Не съм, чувал президент, който защитава родината си да е опоьорен. Все едно да кажем, че Ботев е бил опозорен.

    Коментиран от #162

  • 71 реалистъ

    19 11 Отговор
    В Крим - дефицит на горива и храни, празни плажове и улици. Вече наистина е руски.
  • 72 аz СВО Победа 81

    6 4 Отговор
    Къде е "духът на Анкъридж"?
    🤣🤣🤣

    Коментиран от #80

  • 73 Нека да пиша

    11 5 Отговор

    До коментар #67 от "Бай Иван":

    Виж в руските телеграм канали ,и тогава пиши кое е пропаганда.
  • 74 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 75 Юнаци с мустаци

    2 3 Отговор

    До коментар #3 от "Още":

    Лишиха децата от почивка..
  • 76 Юнаци с мустаци

    2 2 Отговор

    До коментар #3 от "Още":

    Лишиха децата от почивка..
  • 77 Збигнев Цжежински

    9 5 Отговор
    В борбата срещу Русия ще ни помогне Украйна, където липсва морал и всякакви морални ценности
  • 78 Нека да пиша

    7 6 Отговор

    До коментар #56 от "Бай Ставри":

    Учи история. За това освобождение е платено ,до 1912 г.Учи история ,и тогава коментирай!
  • 79 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 80 Духът не е ясно къде е

    6 2 Отговор

    До коментар #72 от "аz СВО Победа 81":

    Но грейзерът е заврян на наркомана
  • 81 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 82 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 83 Нека да пиша

    8 5 Отговор

    До коментар #65 от "Ха ХаХа":

    В русия ,мюсюлманите сега са 25%,и се увеличават .

    Коментиран от #89, #102, #109

  • 84 Що бързаш да се радваш

    4 2 Отговор

    До коментар #30 от "Бога ми !!!":

    Чакай, до пълен разгром, 10-20 години може да минат..запази спокойствие..ще си изхсбиш нервите всяка година да се радваш..
  • 85 ЪХЪ

    9 13 Отговор

    До коментар #67 от "Бай Иван":

    Имаш ли бегла представата каква месомелачка на ватенки е в района на Константиновка?

    Коментиран от #88, #101

  • 86 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 87 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 88 Бай Онзи

    9 2 Отговор

    До коментар #85 от "ЪХЪ":

    на ватенки друг път.Пак си провери домашното.
  • 89 Копейката се удря с бордюр у главата

    7 8 Отговор

    До коментар #83 от "Нека да пиша":

    После му се разяснява ситуацията.
  • 90 Месомелачкато там е

    12 6 Отговор
    На украински тикви.
    Предават се като ученички
  • 91 стоян георгиев

    4 6 Отговор

    До коментар #1 от "Киев за три дни":

    Добре че беше за три дена представи си ако бяха казали за два...хахах

    Коментиран от #146

  • 92 млад еврас

    10 5 Отговор
    А ве, на някой прави ли му впечатление, че вече за фронта, Киев, Украйна вече нищо не се говори, единствено ни се съобщава кво казал наркото и къде в Русия изцвъкал някой друг дрон, урсулиянците и те вече не говорят как Украйна ни пазела а само как Русия щяла да ни нападне, нещо нещата много се разминават май.
  • 93 Ха-ха-ха!

    7 12 Отговор
    Ква стана тя бе, фатмако от село Славяново? Ква стана тя бе, подлого кремърснко, двулично и нагло нищожестов, което с измами и лъжи спечели и давта си мандата, и последни избори?! Ква сатна тя бе, селяндурион! Я да ни обадеш сега, Крим "Руски" ли е? Как можахме, българи?! Как можахме да търпим цели 9 годиин един отявлен кремълски лакей за президент, че и да ни стане премиер?! Как можахме?! Освен нагъл двуличник и измамник, той е и потресаващо горзен и неприятен с тази мазна мутар, със змийските си очичики, които винаги гледат сърдито и свирепо, и с този дълъг нос, дето върви два метра пред него?! Как можахме?! Всички до един утре на портеста, та да го изметем!

    Коментиран от #100

  • 94 Бай Араб

    4 2 Отговор
    То така като стане и Руди Гела не може да помогне
  • 95 Хохо Бохо

    7 2 Отговор

    До коментар #1 от "Киев за три дни":

    Само дето тая липса на горива е в медийната клоака на колективните и в Крим иРусия не са я чували даже. Но продължавай да вярваш, нали някак си трябва да се оправдае кражбата на едни милиарди

    Коментиран от #103

  • 96 Кухоглава копейка

    2 3 Отговор
    На нас тук какъв ни е кяра?
  • 97 стоян георгиев

    7 9 Отговор
    Крим е новата чернобаевка.другари помните ли чернобаевка?от вчера на моста има огромна опашка от бягащи от крим руснаци.лошото е че бензин няма и от другата страна на моста.

    Коментиран от #105

  • 98 Бай Араб

    6 5 Отговор
    Румен Радев няма ли да връща лева вече ?
  • 99 Ха ХаХа

    10 4 Отговор

    До коментар #8 от "Ватенките":

    Колко процента от Русия превзехте турбосерници?

    Коментиран от #106

  • 100 Доктор

    5 2 Отговор

    До коментар #93 от "Ха-ха-ха!":

    Внимавай с кръвното!
  • 101 Хаха

    10 3 Отговор

    До коментар #85 от "ЪХЪ":

    Що, ти кореспондент на място ли си или от дивана в хола!?
    Е, сигурно на плейстейшъна е "руска месомелачка"!
    Накрая при размяната на убити 1000:30!
  • 102 Фактите говорят

    5 7 Отговор

    До коментар #83 от "Нека да пиша":

    При ЛИПСАТА на ..."руска" Република и наличието на 14 Мюсюлмански и 8 Монголоидни Републики,... какви 25% ?!?
    Нема такава Националност/ народ/ етнос... русня!! Ако имаше, щяха са си имат собствена Държава/ Република!
    АааааааХахахаха

    Коментиран от #108

  • 103 стоян георгиев

    6 7 Отговор

    До коментар #95 от "Хохо Бохо":

    Интересно губернатора на крим защо тогава обявява бедствено положение с обръщение към гражданите на крим?явно и той лъже а?гах...колко е лесно да си копейка в ес и нато а?

    Коментиран от #161

  • 104 Дядо Дончо

    2 5 Отговор

    До коментар #33 от "Аз съм веган":

    аз съм победител във всички войни въя Вселената..
  • 105 Ха ХаХа

    7 4 Отговор

    До коментар #97 от "стоян георгиев":

    Укропитекът отново бълнува
  • 106 Бай Араб

    3 3 Отговор

    До коментар #99 от "Ха ХаХа":

    На кой му трябва да превзема тоя Батак ,само размазване.

    Коментиран от #111

  • 107 Бай Араб

    4 4 Отговор
    Путин може да победи Украйна но е обещал на Тръмп да не побеждава.
  • 108 Ха ХаХа

    4 3 Отговор

    До коментар #102 от "Фактите говорят":

    Фактите говорят че си недоучен простак
  • 109 Шваба

    5 1 Отговор

    До коментар #83 от "Нека да пиша":

    Щото в Германия са по-малко, нали?
  • 110 Дон Корлеоне

    9 8 Отговор

    До коментар #33 от "Аз съм веган":

    Хаяско пусна ли интернета?

    Коментиран от #119

  • 111 Ха ХаХа

    9 4 Отговор

    До коментар #106 от "Бай Араб":

    Не ви трябва ли ?
    Колко процента украински територии върнахте
  • 112 Бай Араб

    4 6 Отговор
    Те хората магарето си не бият така.
  • 113 Бен Вафлек

    6 8 Отговор
    Мачка й наред рус нацистите
  • 114 Ха ХаХа

    9 5 Отговор
    СБУ намери ли главата на Сирски?
  • 115 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 116 Zaxaрова

    8 8 Отговор
    Вова,куче монголско,бункерен гризач! Станахме за смях пред чужденците!

    Коментиран от #192

  • 117 Ден на урко фашистките лъжи

    11 6 Отговор
    Ненормалните урки превземат Камчатка! Жалки и смешни сте с тези драсканици
  • 118 Точна статия

    1 2 Отговор
    ИЗВЪНРЕДНО ОТ КРИМ: Паниката е пълна! Опашката от бягащи руснаци счупи исторически рекорд – над 2800 коли!

    Приятели, Румен - Руския ни разказва приказки за „косене на трева през зимата“ в София, за да замаже очите на хората, реалността на фронта изглежда по ето този начин.

    Снимките и данните от последния час (петък, 26 юни) от независими наблюдатели като Светла Йовева показват ПЪЛНА ПАНИКА и масово бягство на окупаторите от Крим!

    2800 коли в капана на Керченския мост!
    Опашката от заселници и колонисти, които бързат да напуснат полуострова, счупи всички досегашни рекорди и набъбна до над 2800 автомобила! Само за една нощ пред пропускателните пунктове на Керченския мост са се струпали нови 1500 коли!

    Хората стоят в безкрайни задръствания, чакайки с часове ръчни проверки за експлозиви. Защо бягат ли? Защото след бруталния бараж от над 660 украински дрона тази нощ и унищожаването на енергийната мрежа и ТЕЦ-овете, Крим остана без ток, без електронни плащания и без бензин! „Свещеният полуостров“ на Путин се превърна в капан без изход!

    Истината, която Радев и ПБ крият от вас
    Ето това е истината, която контролираните медии у нас умишлено не ви показват, за да не се види как руската военна машина се разпада. Вместо това, правителството на Радев и Пърдящите Бракониери се опитват тихомълком да прокарат Бюджет 2026 със скрити 3.7 милиарда евро, за да плати арбитража на руския „Лукойл“ и да спасява касичката на Кремъл!
    Те искат с вашите данъци да фи

    Коментиран от #196

  • 119 В Киев

    10 4 Отговор

    До коментар #110 от "Дон Корлеоне":

    Няма ток и вода.
    Мирише на умрели лебеди.
    Сградата на СБУ, Данъчната служба и елитния блок с апартамента на Зеленски са сренати от основи
  • 120 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 121 стоян георгиев

    4 1 Отговор
    26.06.2026 г.
    Севастопол и Република Крим, Русия.

    В Крим и Севастопол е въведено извънредно положение.

    Ръководителят на Република Крим Сергей Валериевич Аксьонов:

    Заедно с губернатора на град Севастопол Михаил Владимирович Развожаев беше взето решение за подписване на укази за въвеждане на регионално извънредно положение в Република Крим и град Севастопол.

    Решението е взето предимно с цел рационализиране на икономическите въпроси. Правният режим на извънредното положение позволява възможно най-бързо решаване на задачите за организиране на стабилното функциониране на всички сфери, от които зависи препитанието на населението.

    @romanov92

    Коментиран от #122

  • 122 стоян георгиев

    4 2 Отговор

    До коментар #121 от "стоян георгиев":

    За да няма спекулации.препечатано е от руски източници.

    Коментиран от #125

  • 123 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 124 Aлфа Вълкът

    3 5 Отговор
    Казах ви, че Украйна ще им избие зъбите за снощните удари.

    Коментиран от #128

  • 125 Ха ХаХа

    5 4 Отговор

    До коментар #122 от "стоян георгиев":

    В Киев който е без вода,ток и канализация никой не обявява никакво положение.
    Тъмнина и смрад

    Коментиран от #129, #139, #153

  • 126 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 127 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 128 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 129 стоян георгиев

    4 2 Отговор

    До коментар #125 от "Ха ХаХа":

    Сега пък киев...ное тук от пет години се къпем на реката само лятото нямаме газ мас...германия фалира...тоя киев го притеснява...хах...при копея винаги е така хубавото е там дето него го няма...хах
  • 130 Смех с ватенки

    6 2 Отговор
    Ако някой преди 4 години и половина ми беше казал,че Крим ще бъде блокиран от украинската армия щях да го обявя за идиот.

    Коментиран от #131, #188

  • 131 стоян георгиев

    2 2 Отговор

    До коментар #130 от "Смех с ватенки":

    Аз го казвах и бях верно идиота .сега обаче другарите изпадат в шок ...хах
  • 132 Механик

    3 3 Отговор
    Удри копейката с фаража!!

    Коментиран от #136

  • 133 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 134 2 ДНЯ и ВСЕ

    4 3 Отговор

    До коментар #128 от "Украйна":

    След Киев тръгваме за Виена Берлин и Лисабон
    Хихихихихи
    А у йло,.. Фюрера педофил Избега посред нощ само по трусики/ като деревянска Шлю ХА/..от един ГОТВАЧ
    Хихихихихи

    Коментиран от #141

  • 135 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 136 Тромбовай

    1 2 Отговор

    До коментар #132 от "Механик":

    Укрите на Ъс
  • 137 Цвете

    5 1 Отговор
    КОЙТО НОЖ ВАДИ, ОТ НОЖ УМИРА.СТАРА БИБЛЕЙСКА ПОГОВОРКА.А КАКВО ДА ОЧАКВАТ ,? ЗАПОЗНАТИ СА С ВОЙНАТА В УКРАЙНА, НАЛИ? ДА ИЗЛИЗАТ ВСИЧКИ НА УЛИЦАТА И ДА СВАЛЯТ ТОЗИ САМОЗАБРАВИЛ СЕ ДИКТАТОР. УНИЩОЖАВА СОБСТВЕНИЯТ СИ НАРОД, ЗАЩО? НА 74 ГОДИНИ Е ,ЗА КАКВО СЕ " БОРИ "? НЯМА ХЛЯБ, БРАШНО, ОРИЗ И БЕНЗИН, ТОКЪТ СПРЯ, ИНТЕРНЕТ НЯМАТ ОТ КОЛКО ВРЕМЕ ИЛИ МЕСЕЦИ ВЕЧЕ? ПРИТИСКАЙТЕ ГО ДА СЕ МАХА.ВСИЧКО Е ВЪВ ВАШИТЕ РЪЦЕ. ДЕРЗАЙТЕ ,ЗАЩОТО ПОДГОТВЯ НОВИ МЛАДИ НАВЪРШИЛИ СКОРО ПЪЛНОЛЕТИЕ ЗА ФРОНТА.КОЯ МАЙКА ЩЕ СИ ПУСНЕ ДЕТЕТО? ДА СИ ДАДЕ СВОИТЕ ДЕЦА ПУТИН. НАЛИ Е СМЕЛ. 👀🪆👀
  • 138 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 139 Гресирана ватенка

    2 1 Отговор

    До коментар #125 от "Ха ХаХа":

    А ти що продължаваш да си го слагаш без грес 😁😁😁

    Коментиран от #147

  • 140 Крим на КОЛЕНЕ

    3 2 Отговор
    Нема лабаво.

    Коментиран от #143

  • 141 Заедно с готвача

    5 1 Отговор

    До коментар #134 от "2 ДНЯ и ВСЕ":

    Арестуваха половината военно министерство.
    Готвача ви разказа играта затова взривихте самолета
  • 142 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 143 Киев

    2 2 Отговор

    До коментар #140 от "Крим на КОЛЕНЕ":

    Одупен
  • 144 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 145 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 146 Виж сега

    0 3 Отговор

    До коментар #91 от "стоян георгиев":

    2 или 3 дена - това са условни времеви интервали. Военните нали ги знаеш. Американците например имат меки цели и твърди цели, странно нали. Така че, да не бързанме с изводите, защитата на Крим може да продължи няколко десетилетия.
  • 147 Пак се обърка

    2 2 Отговор

    До коментар #139 от "Гресирана ватенка":

    Гьотверен.
    Който не те хвана той не те отпраска
  • 148 Механик

    2 1 Отговор

    До коментар #145 от "Изплюй":

    За цаливащия КУ РАна рамАзан, ли говориш?

    Коментиран от #182

  • 149 Цък

    2 2 Отговор

    До коментар #2 от "Софето":

    Чий са 2.400.000 трупа. Документирано, прошнуровано, подпечатано .

    Коментиран от #157

  • 150 Недей така

    2 1 Отговор

    До коментар #7 от "Примати":

    Поляците, англичани, французи, румънци, колумбийци и тем подобни наемници, включително бай ви Ганя, ще се обидят.
  • 151 Голям рев на тролеите

    3 3 Отговор
    Що ривете бе глупаци? Нали господарите ви победиха Русия? 😄

    Коментиран от #158

  • 152 Хо-ха-ха

    2 5 Отговор
    Украинците в Крим ще я свършат същата каквато е свършиха в Курск.
  • 153 Глупости

    3 1 Отговор

    До коментар #125 от "Ха ХаХа":

    Пиши по темата , знаем какво е в Киев , но Крим " цъвтеше " или бъркам. Темата е за Крим , не четеш ли ?
  • 154 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 155 Лошото е

    4 2 Отговор
    Че и ФЕРИБОТИ вече НЕТЪ.

    И тях ги пранаснаха ОБЛОМКИТЕ.
  • 156 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 157 Руската пропаганда

    5 2 Отговор

    До коментар #149 от "Цък":

    Има за цел глупаците.

    Коментиран от #159, #175

  • 158 Удри копейката с лопатЕто!

    3 1 Отговор

    До коментар #151 от "Голям рев на тролеите":

    До нассиране!

    Коментиран от #160

  • 159 Така е

    3 3 Отговор

    До коментар #157 от "Руската пропаганда":

    Затова пропадналият и залят от фашизъм запад винаги уцелва точно глупака за евтина пропаганда и глупави лъжи срещу Русия!
  • 160 Голям рев на тролеите

    3 5 Отговор

    До коментар #158 от "Удри копейката с лопатЕто!":

    Що ривете бе глупаци? Нали господарите ви победиха Русия? 😄

    Коментиран от #178

  • 161 ами

    4 1 Отговор

    До коментар #103 от "стоян георгиев":

    "извънредна ситуация" и "бедствено положение" май са различни неща...или не?
  • 162 Хахахаха

    3 2 Отговор

    До коментар #70 от "Що, трябва ли?":

    И как тупин защитава държавата си, като е нападнал Украйна? Е, той тогава Зеленски има много по-голямо право да го мачка обратно, защото той наистина защитава държавата си! А тупин просто е нападнал чужда държава!
  • 163 Само В МАСКВА

    4 2 Отговор

    До коментар #65 от "Ха ХаХа":

    Има над 2 Милиона Мюсюлмани.

    Коментиран от #166, #171

  • 164 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.

    1 3 Отговор

    До коментар #15 от "КРИМ Е УКРАИНСКИ, МОСКОВИЯ ТО ЖЕ":

    Малка Ви е пипетката, хахахах
  • 165 Верно ли бре

    1 1 Отговор

    До коментар #156 от "Нещастник е":

    ЧЕРВЕНДАЛЕСТ МОФОС?

    Коментиран от #167

  • 166 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.

    1 1 Отговор

    До коментар #163 от "Само В МАСКВА":

    И 15 немусулмани
  • 167 Вярно

    2 2 Отговор

    До коментар #165 от "Верно ли бре":

    Само нещастник може да създаде отпадък да троли.
  • 168 Мдаа..

    2 3 Отговор
    Рано или късно проблема с горивото в Крим ще се реши, но ще се продава в гривни.

    Коментиран от #172, #173

  • 169 Мишел

    3 4 Отговор
    Украйна атакува Крим, без надежда да го завладее, само за да отслаби русият натиск в Донбас . Но нарастващото руско преимущество в жива сила и оръжия позволява на Русия да настъпва по целия фронт.

    Коментиран от #187

  • 170 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.

    4 2 Отговор
    Напомням, на жълто-кафявите БОРДЮРИ
    Актуален списък с " Победи " На зеленски и бандеровска Украйна:
    1 Границите от 1991
    2 Границите от 2014
    3 Границите от 2022
    4 Контърнаступа от Лято 2023
    5 пиене на кафето в Крим
    6 събаряне на Кримския мост
    7 Превземане на Курска АЕЦ и Замяната и, и на Курска област за Донбас
    Това е накратко и за Сега само

    Коментиран от #174

  • 171 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 172 Скоро в Украйна

    1 3 Отговор

    До коментар #168 от "Мдаа..":

    Ще се продава в рубли
  • 173 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.

    1 1 Отговор

    До коментар #168 от "Мдаа..":

    Помниш ли като спряха тока за Крим вашите любими бандеровци?
    Помниш ли като спряха водата за Крим?
    Русия пусна кабел, направи ТЕЦ.
    И водата оправиха.
    Така че Липса на бензин е трагедия само в очите на жълто-кафявите БОРДЮРИ!!!
  • 174 Я пъ тоа

    2 0 Отговор

    До коментар #170 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":

    Избиването на руски ЗАХВАТЧИЦИ е основна задача на Зеленски.
    И той се справя чудесно.

    Коментиран от #176

  • 175 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.

    2 1 Отговор

    До коментар #157 от "Руската пропаганда":

    Да, точно вас има за цел. Но вие сте необучаеми.Умните хора по принцип са русофили. Американците обаче ви знаят цаката, като ви дадът малко пари и сте готови да ви обърнат хастара
  • 176 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.

    1 1 Отговор

    До коментар #174 от "Я пъ тоа":

    И ко? И ко? Тцк Ги колят по улиците щото народа не иска да се Бие за наркомана, щото "украйна няма загуби", хаххх,. Само 2 400 0000,уууууууу
  • 177 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 178 Бомбят Русия на поразия

    2 1 Отговор

    До коментар #160 от "Голям рев на тролеите":

    Путин безпомощен
    Ревем за Путин.

    Коментиран от #179, #180

  • 179 Голям рев на тролеите

    3 2 Отговор

    До коментар #178 от "Бомбят Русия на поразия":

    Що ривете бе глупаци? Нали господарите ви победиха Русия? 😄
  • 180 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.

    1 1 Отговор

    До коментар #178 от "Бомбят Русия на поразия":

    Ей жълт бордюр, отговорки на пост 170, или не Ти стиска?
  • 181 Ба баааа

    1 1 Отговор
    Лъжа
  • 182 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.

    0 1 Отговор

    До коментар #148 от "Механик":

    Не, за гайка ти
  • 183 Голям майтап🤣🤣🤣🤣🤣🤣.....

    2 1 Отговор
    Хи.. хи🤣, масово бягство от "Крим наш" 🤣... хи.. хи... и защо?, нали е ваш🤣🤣
  • 184 И после?

    2 0 Отговор
    А нас за шчооо?
  • 185 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 186 Дзак

    0 1 Отговор
    Отчаяна ескалация с цел въвличане на Европа във войната!
  • 187 Хахахаха

    3 0 Отговор

    До коментар #169 от "Мишел":

    Рашата настъпва само към Груз 200.
  • 188 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.

    0 2 Отговор

    До коментар #130 от "Смех с ватенки":

    Ей бордюр жълто-кафяв, укрите спряха тока и водата на Крим още 2022.И кво? Никой не се предаде.
    БлокИран Ви е мозъка.
    Една дума- БОРДЮРИ
  • 189 Мишел

    0 2 Отговор

    До коментар #8 от "Ватенките":

    Елементарната математика показва, че за да победят, украинците трябва да дават осем пъти по-малко жертви от руснаците, които са със 7.5 пъти повече население. Реално украинците дават над 15 пъти повече жертви (размените на убити са 1000 към 30) и много по бързо ще стигнат до последния украинец.

    Коментиран от #202

  • 190 казах

    1 0 Отговор
    В тази война на два свята,Расия няма как да победи.А и войната е така програмирана,че блатните да глътнат вода в един момент и да затънат в тинята на собственото си бато.
  • 191 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 192 Берлинер цайтунг

    0 1 Отговор

    До коментар #116 от "Zaxaрова":

    Нима?
  • 193 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 194 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 195 Мухахаха

    0 1 Отговор
    И киииф е под Руска блокада
  • 196 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.

    0 0 Отговор

    До коментар #118 от "Точна статия":

    Опашката е от 2800 коли от двете страни на моста. Кримчани ходят на континента да си Купават бензин и се връщат. Всякая туба я проверяват през интроскопа. Става бавно.Има опушки за Това. Всеки носи по няколки туби

    Коментиран от #199

  • 197 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 198 Само питам

    1 0 Отговор
    Тези ли нещастници щяха да воюват с НАТО?😃😃😃

    Коментиран от #200, #203

  • 199 Ол1гофрен,

    1 0 Отговор

    До коментар #196 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":

    Верваме.
  • 200 Кое НАТО

    0 0 Отговор

    До коментар #198 от "Само питам":

    Дето во/ва с Русия с глупаци и тролеи. 😄
  • 201 Мишел

    0 0 Отговор

    До коментар #2 от "Софето":

    За всички Крим е руски. Ако беше украински, щяха ли ВСУ да опитват да го завладеят.
    Украйна е създадена през 1917 г. от Ленин като една от от съветските републики в Руската федерация. Преди това държава Украйна няма, поради което в историята няма войни на Украйна с друга държава.
  • 202 Швейк

    0 0 Отговор

    До коментар #189 от "Мишел":

    Не е лесно да си тъп
  • 203 Мишел

    0 0 Отговор

    До коментар #198 от "Само питам":

    НатО искаше да воюва с Русия, но му мина меракът, след като Пентагонът установи, че няколко часа след началото на такава война НатО изчезва
Новини по държави: