Президентът на САЩ Доналд Тръмп е разочарован от руския президент Владимир Путин и може да се откаже от "споразуменията от Анкъридж“. Това съобщава Axios, позовавайки се на двама длъжностни лица, които са присъствали на срещата на "Голямата седморка“ миналата седмица, пише Фокус.
Според източниците на медията, по време на срещата на Г-7 Тръмп е признал, че Украйна "се справя нелошо“ във войната. Сега обаче президентът на САЩ не е сигурен, че Русия ще успее да победи Украйна.
"Тръмп се отнасяше скептично към всичко, свързано с Путин, и говореше за натиск върху Русия, но другите лидери не вярват, че той наистина ще направи нещо в тази насока“, заявява пред журналистите едно от длъжностните лица.
Американският портал припомня, че в рамките на така наречените "споразумения от Анкъридж“ САЩ се съгласиха с искането на Русия тя да контролира Донбас в рамките на всяко мирно споразумение. Засилването обаче на ударите на Украйна срещу Русия принуди Тръмп да промени оценката си за силите на Москва.
В публикацията се добавя, че засега някои анализатори се съмняват, че засилването на ударите срещу Русия ще даде тласък на мирните преговори. Според тях съществува голяма вероятност това да затвърди в Русия мнението, че с Украйна трябва да се води война и тя трябва да бъде победена.
Между Тръмп и Путин не е имало никакви споразумения в Аляска
По-рано държавният секретар на САЩ Марко Рубио заяви, че по време на срещата на президента на САЩ Доналд Тръмп с президента на Русия Владимир Путин в Аляска, която се състоя на 15 август миналата година, не е било постигнато никакво споразумение относно Украйна.
Рубио отбеляза, че в Аляска е било отправено предложение. Въпреки това не става дума за никакви споразумения.
Най-малко двама души бяха ранени при снощното руско нападение срещу украинската столица Киев, съобщи градската военна администрация, малко след като бе обявена тревога за атака с балистични ракети, предаде Франс прес.
Според разкази на журналисти от АФП, в столицата са отекнали взривове, а в небето са се виждали проблясъци.
"По последни данни броят на ранените при снощната атака е нараснал на двама", посочи в Телеграм ръководителят на областната военна администрация Тимур Ткаченко. Преди това той съобщи, че при атаката в Дарницки район са избухнали няколко пожара.
"Горят пламъци край жилищна сграда, а на друг адрес се е възпламенил автосервиз. Гори и сграда, която не е жилищна", каза той. Засега няма яснота дали огънят на тези места е загасен.
Вчера при руски удари в Днепропетровска област в централната част на Източна Украйна и в Сумска област в Северна Украйна бяха убити двама души.
Русия обстрелва Украйна почти ежедневно, откакто предприе пълномащабното си нахлуване през 2022 г., най-кръвопролитния конфликт в Европа от Втората световна война.
Вчера Киев предприе атаки срещу Волгоград и Белгород в руския Югозапад и срещу Горловка и Донецка област, които се намират в Украйна, но са контролирани от Русия.
Трима души бяха убити при тези нападения, съобщиха регионалните власти.
През последните месеци и Украйна засили ударите си, които тя определя като ответни, по Русия и окупираните от Москва от територии.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Ха ХаХа
Коментиран от #15
15:26 28.06.2026
2 Овчар
Коментиран от #69, #83, #186
15:27 28.06.2026
3 Родина
има още ? То , ще излезе по скъпо и от
войната с Иран .
15:29 28.06.2026
4 нату са терористи
Коментиран от #13, #177
15:29 28.06.2026
5 Ще,ще
15:29 28.06.2026
6 Значи
15:31 28.06.2026
7 Швейк
До капитулацията на фашистка Русия остават 37 дни.
Коментиран от #86
15:32 28.06.2026
8 Жица
Коментиран от #99, #123, #153, #172
15:32 28.06.2026
9 Гражданин
Коментиран от #67
15:33 28.06.2026
10 Историята се повтаря
Коментиран от #53, #58, #209
15:33 28.06.2026
11 Бай ДОНЧО
И без него, Зеленски ше затрие.. монгольята и у йло!
Хихихихихи
Коментиран от #16
15:34 28.06.2026
12 Дзак
15:34 28.06.2026
13 Гражданин
До коментар #4 от "нату са терористи":
Русия я управляват евреи от 1917 годинаКоментиран от #17, #102, #191
15:34 28.06.2026
14 поредните кьор фишеци
да зарадват цъкачите на хейт и бълнуващите за копейки
Коментиран от #43
15:35 28.06.2026
15 Чиниш ми се
До коментар #1 от "Ха ХаХа":
мине дчия.Коментиран от #205
15:35 28.06.2026
16 Жица
До коментар #11 от "Бай ДОНЧО":
Мечтиии....15:35 28.06.2026
17 пък такива заблудени граждани кат теб
До коментар #13 от "Гражданин":
ги управляват тикви крадливи от 20г15:37 28.06.2026
18 Крим.Кримски мост
15:37 28.06.2026
19 Сирски
Коментиран от #93, #170
15:38 28.06.2026
20 име
Коментиран от #85, #96, #104
15:38 28.06.2026
21 Гресирана ватенка
Коментиран от #63
15:38 28.06.2026
22 Тома
Коментиран от #33
15:39 28.06.2026
23 Тая статия е от рода
Коментиран от #36
15:39 28.06.2026
24 Ддд
Коментиран от #68
15:39 28.06.2026
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 Хахаха!🎺🥳😀
Преговорите с Вашингтон са като игра на комар. Печели винаги САЩ. Затуй никакво губене на време с преговори, а укрепване на ядрения щит и удари, които да разтресат цялата земя.
Коментиран от #210
15:39 28.06.2026
27 Истината
15:41 28.06.2026
28 Тц,тц,тц 😂😂😂
15:41 28.06.2026
29 ОБРАТНОТО БРОЕНЕ
Всичко кошмарно за У йло и фашистката Секта в кремля.. тепърва предстои!
Единствено самоу б ийството е спасение за Фюрера педофил
Хихихихихи
15:42 28.06.2026
30 РУСИЯ Е БИТА КАРТА,
15:43 28.06.2026
31 Тиква
15:43 28.06.2026
32 Стигa
15:44 28.06.2026
33 Като си разочарован следвай инструкциите
До коментар #22 от "Тома":
Отиваш в левчето.Купуваш си въже за простор.Отиваш в гората и търсиш по-здрав клон.15:44 28.06.2026
34 Как и на какво
15:45 28.06.2026
35 В.В.Путин
15:45 28.06.2026
36 Последния софиянец
До коментар #23 от "Тая статия е от рода":
Границите на СССР и Соц Лагера? Монголско правителство в КИЕВ? Денацификация , демилитаризация и ху йло Герой?Хахахаха
Коментиран от #40
15:46 28.06.2026
37 НАТО мощ и сила
Коментиран от #42, #189
15:47 28.06.2026
38 Величко
15:48 28.06.2026
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 Ктитик
Коментиран от #60
15:52 28.06.2026
42 Така е
До коментар #37 от "НАТО мощ и сила":
НАТО струва на България милиарди, а на света войни и раздори!Коментиран от #44
15:53 28.06.2026
43 Бай Араб
До коментар #14 от "поредните кьор фишеци":
Фишееееци ,фишеци госпожа Пеева,големи фишеци, ама работа стана - извади фишека да - ръдна .15:54 28.06.2026
44 Бай Араб
До коментар #42 от "Така е":
Урсула победи Путин.Коментиран от #46, #47, #48, #105, #119
15:55 28.06.2026
45 Град Козлодуй
До коментар #40 от "Не глупав":
Така е приятел.Руската пропаганда е само за глупаци.Коментиран от #50
15:56 28.06.2026
46 Така е
До коментар #44 от "Бай Араб":
Натъпкаха си сметките урсулите с някой милион, че източват Европа посока САЩ! Ама ти троли. Ко ти дреме за Европа!15:57 28.06.2026
47 Яхнала го
До коментар #44 от "Бай Араб":
И сега ще ражда 8- мо чеве от него.15:57 28.06.2026
48 Ми не баш
До коментар #44 от "Бай Араб":
Тръмпоча ще смени власта в Кремъл.Стой и гледай сеири и московски циркове.15:57 28.06.2026
49 Е, той Тръмп нали победи Иран
15:58 28.06.2026
50 Този коментар е премахнат от модератор.
51 Ето и Тръмп се ориентира към победителяи
Коментиран от #54
16:00 28.06.2026
52 Гресирана ватенка
До коментар #40 от "Не глупав":
Слагай повече грес и ще ти бъде още по-забавно😁😁😁Коментиран от #57
16:00 28.06.2026
53 Този коментар е премахнат от модератор.
54 И браво на нашият примиер
До коментар #51 от "Ето и Тръмп се ориентира към победителяи":
че не е като предишните национални предатели!16:01 28.06.2026
55 Православие сър
16:01 28.06.2026
56 Пътник е
Коментиран от #61
16:01 28.06.2026
57 Ами свиквай
До коментар #52 от "Гресирана ватенка":
С тъпота и тролене, цял живот грес ще ти трябва. Аз нямам вина, че някой е евтин глупав и продаден като сардина!Коментиран от #72
16:02 28.06.2026
58 Мишел
До коментар #10 от "Историята се повтаря":
Фантазираш. Китай не е взел и 1 кв.см.руска земя.През 2023г. Русия и Китай подписаха междуправителствен протокол, че са решени всички териториални въпроси между двете държави.
Трите ядрени сили Китай, Русия и Северна Корея са съюзници в единствения глобален световен съюз и между тях няма нерешени проблеми.
Коментиран от #66, #70, #155
16:02 28.06.2026
59 Владимир Путин, президент
Украйна и г-н Зеленски се справят Невероятно ☝️
Бих искал да се извиня на украинския народ за Киев за Два дня, Терпи моя Красавице, 404 и т.н, щото и най-кухия pycoпитек видя, че всичко това се отнася за скапаната, фашиска ру3ка пeдepaция !!! Спасиба за вниманието таваришчи.
16:03 28.06.2026
60 Това е безспорен
До коментар #41 от "Ктитик":
Факт.16:03 28.06.2026
61 Този коментар е премахнат от модератор.
62 Киро Софрата
Пич КИН няма ли да вземе поне 1 танкер на Краснов , е така от кумова срама?
Ние си знаем че ху йло е трус и пе дал
16:04 28.06.2026
63 МОТИКАТА
До коментар #21 от "Гресирана ватенка":
"...Бай Дончо гресира Путин.."Направо го омаза и разсипа с генетичен материал 👈😆😆
16:05 28.06.2026
64 Дедо Дониии
16:05 28.06.2026
65 ВВ Путя
16:06 28.06.2026
66 Този коментар е премахнат от модератор.
67 Хаха
До коментар #9 от "Гражданин":
Извратено, педроханоепщайнско съзнание! Как щял Тръмп да "сваля гащите" на Путин!?По същото време една празнуваща 250 от своето създамане държава е закономерно попиляна в Персийския залив от държава с около 2700 годишна история....
16:09 28.06.2026
68 Атина Палада
До коментар #24 от "Ддд":
Нито Русия воюва с Украйна,нито САЩ воюват с Иран! Врага,срещу когото воюват е друг и за сега се справят успешно!Коментиран от #126
16:09 28.06.2026
69 хех
До коментар #2 от "Овчар":
Както вървят нещата, май ще са Китай и Украйна. : )))Коментиран от #77, #79
16:10 28.06.2026
70 Този коментар е премахнат от модератор.
71 Джо Бързака
16:11 28.06.2026
72 Град Козлодуй
До коментар #57 от "Ами свиквай":
Господине желаете ли да ми подух ате малко?Плащам си.Коментиран от #75, #122
16:11 28.06.2026
73 Този коментар е премахнат от модератор.
74 откази
16:12 28.06.2026
75 Този коментар е премахнат от модератор.
76 Атина Палада
Коментиран от #80, #82, #141
16:12 28.06.2026
77 ФАКТ
До коментар #69 от "хех":
Европейският съюз и ПОДНЕБЕСНАТА ще имат ОБЩА ГРАНИЦА!Скоро
16:13 28.06.2026
78 Позора на Русия
Коментиран от #92, #165
16:13 28.06.2026
79 То трпленето
До коментар #69 от "хех":
и реалността са две противоположности! Троленето е за отпадъка и глупака.16:14 28.06.2026
80 Когато...
До коментар #76 от "Атина Палада":
Напикаващия се педофил върне границите на СССР и Соц ЛагераХахаха
Коментиран от #84
16:15 28.06.2026
81 Майор Деянов, на всеки километър
Еманацията, основата, фундамента са 140млн неуки, про3ди като калоши, елементарни татаро-манголи живеещи в 1240 година га потурчиха Русията. Ами как един народ, който 80 години не може сглоби автомобил, пералня, микровълнова да пабеди, че и да избере умен президент ги управлява ?!! Стадо барани да хванеш и то е по-умно и избира най-силния, можещ, а не най-плешивия с токчета 👴👈
Коментиран от #87, #97
16:15 28.06.2026
82 Този коментар е премахнат от модератор.
83 Този коментар е премахнат от модератор.
84 Това са безспорни
До коментар #80 от "Когато...":
Факти.16:16 28.06.2026
85 Хм Хм
До коментар #20 от "име":
Нали знаеш (или по-скоро не), че глупавите хора нямат достатъчно капацитет да разберат, че са глупави? За сметка на това си мислят, че са едва ли не гении. Един куп хора се изредиха да твърдят, че са по-умни от Николай Денков, който е в топ 1% най-високо IQ на планетата. Още толкова се наредиха да са по-умни от дипломираните в Харвард, само защото са научили таблицата за умножение. Аграрно самочувствие, което спихва много бързо в градска среда.Коментиран от #144
16:16 28.06.2026
86 Европа смелите..
До коментар #7 от "Швейк":
Много добър ник -храбрия европейски войник, любител на биричката и лакардиите..37 дена викаш..?
Може, поживем, увидим, ако даде Бог!
16:16 28.06.2026
87 Този коментар е премахнат от модератор.
88 Този коментар е премахнат от модератор.
89 Този коментар е премахнат от модератор.
90 Този коментар е премахнат от модератор.
91 Тръмп
Украйна взема всичко на юг от Москва до Урал. Финландия взема всичко на север от Ленинград. Кавказ получава независимост. Отвъд Урал е територия на Китай, Якутия ставя незавесима. Сахалин е Япония.
16:20 28.06.2026
92 по традиция
До коментар #78 от "Позора на Русия":
При новия император ще бъде звучно оплют настоящия император, но едва след публикуване снимката му с лента на първа страница в печата.16:20 28.06.2026
93 Миролюб Войнов, военен аналитик
До коментар #19 от "Сирски":
От 2014 до 2022г Украйна се въоръжаваше, Путин яздеше гол на кон !!! От 2022г до сега Украйна се развиваше, превъоръжи с нови оръжия и технологии, Путин целуваше Корана и лапаше мухи !!! Развръзката е логична ☝️16:20 28.06.2026
94 Този коментар е премахнат от модератор.
95 Този коментар е премахнат от модератор.
96 Бръмз
До коментар #20 от "име":
Я пак? Я пак? Кой вися по колесниците на самолетите?Коментиран от #110
16:22 28.06.2026
97 Обикновен човек
До коментар #81 от "Майор Деянов, на всеки километър":
Всеки ден благодаря на съдбата,че не съм руснак.Коментиран от #100, #106, #107, #112, #148, #160, #178, #199, #207, #211, #231, #240, #246, #250, #253, #256, #261
16:23 28.06.2026
98 Хи хи
16:23 28.06.2026
99 Този коментар е премахнат от модератор.
100 Този коментар е премахнат от модератор.
101 АБВ
В същото време Украйна е на минус три броя МИГ. А не са сваляли руски самолет от миналата година.
Коментиран от #108, #113
16:24 28.06.2026
102 Точно така
До коментар #13 от "Гражданин":
Евреи убиха Царя немец и взеха властта, както в българия евреи убиха Луков и доведоха Болшевишката армия.16:25 28.06.2026
103 Нали знаеш
До коментар #94 от "Ето го типичен ман-го":
Че си бавно развиващ?Коментиран от #120
16:25 28.06.2026
104 Руснаците
До коментар #20 от "име":
се евакуираха от Афганистан първи , още по горбачово време след човекозагуби.Хамериканците търсеха Бин Ладен в афганистанската пещера Бора Бора, но го намериха в Пакистан.
Коментиран от #111, #121, #135
16:26 28.06.2026
105 Този коментар е премахнат от модератор.
106 АБВ
До коментар #97 от "Обикновен човек":
"Всеки ден благодаря на съдбата,че не съм руснак. "Твоите родители също не благодарят на съдбата си.
16:26 28.06.2026
107 Този коментар е премахнат от модератор.
108 Как върви евакуацията на Крим?А?
До коментар #101 от "АБВ":
Бензинец има ли или ватенките се омитат пешком?А?Коментиран от #114, #128, #134
16:27 28.06.2026
109 Малката Мута
16:28 28.06.2026
110 Ето пак :
До коментар #96 от "Бръмз":
По колесниците на самолетите висяха американските рейнджъри,подгонени от афганистанските козари,с тоягите...!Има и видеа!
Аре със здраве!
Коментиран от #193
16:28 28.06.2026
111 Този коментар е премахнат от модератор.
112 Този коментар е премахнат от модератор.
113 Бегай на сянка!
До коментар #101 от "АБВ":
Въшлю.Коментиран от #116
16:29 28.06.2026
114 Този коментар е премахнат от модератор.
115 Смотаняху
До коментар #99 от "Ток":
Върви се прегледай, бе ! По укро- настроен сайт няма16:30 28.06.2026
116 Амион бягай
До коментар #113 от "Бегай на сянка!":
От тролиш и показваш трагедията си. Зарзават ли си? Да не говорим да показваш падението на запада да опре до глупак да троили.Коментиран от #125
16:30 28.06.2026
117 асенчо
16:30 28.06.2026
118 Ха-ха
16:31 28.06.2026
119 Урсула фон дер Лайен, председател
До коментар #44 от "Бай Араб":
"..Урсула победи Путин..Не само Путин.
Победих цялата фашистко-монгольяк пeдepaция !!! На Путин само се изкaкax на фейса 💩
Друг път да внимава кви ги плещи за Германия ☝️
Коментиран от #130
16:32 28.06.2026
120 За съжаление
До коментар #103 от "Нали знаеш":
това не оправдава тъпотията на глупака да троли евтини лъжи срещу Русия и глупава пропаганда и да показва падението на запада!16:32 28.06.2026
121 Само,че с една малка разлика!
До коментар #104 от "Руснаците":
Руснаците се изтеглиха нормално от Афганистан с техниката и оръжията си...!А САЩ,в паниката си,зарязаха техника и оръжие и в свински тръс ,бегом към колесника на самолета,подгонени от афганистанските козари...!
16:33 28.06.2026
122 Този коментар е премахнат от модератор.
123 Град Козлодуй
До коментар #8 от "Жица":
Грешиш приятел. Русия, освен да унищожи сама себе си, нищо друго не може да направи.Коментиран от #127
16:35 28.06.2026
124 Този коментар е премахнат от модератор.
125 Град Козлодуй
До коментар #116 от "Амион бягай":
Господине пиян ли сте или сте обикновен простак?Коментиран от #131, #132, #138, #154, #179, #201, #206, #212, #229, #241, #245, #251, #252, #257, #258, #260
16:36 28.06.2026
126 Този коментар е премахнат от модератор.
127 Този коментар е премахнат от модератор.
128 Е ти какво против имаш
До коментар #108 от "Как върви евакуацията на Крим?А?":
хората да се евакуират? Това не е за радост бе глу.... Утре може и теб във война да те вкара САЩ!16:36 28.06.2026
129 Този коментар е премахнат от модератор.
130 Това са безспорни
До коментар #119 от "Урсула фон дер Лайен, председател":
Факти16:37 28.06.2026
131 Този коментар е премахнат от модератор.
132 Този коментар е премахнат от модератор.
133 иво христов Пуловера
16:39 28.06.2026
134 име
До коментар #108 от "Как върви евакуацията на Крим?А?":
Цензинец се намира от време на време, важното е че армията има. Я ти ми кажи бензиностанции в 404 останаха ли?Коментиран от #150, #163
16:39 28.06.2026
135 Ами те руснаците
До коментар #104 от "Руснаците":
бяха в Афганистан в помощ на правителството, срещу Муджахидините спонсорирани от САЩ. Виждаш ли как САЩ унищожава народи. А сега има глупаци да са им фенове, а те унищожават Европа. А кажи що за глупак се радва.16:39 28.06.2026
136 ВВП
16:39 28.06.2026
137 ВВП
16:40 28.06.2026
138 Този коментар е премахнат от модератор.
139 Град Козлодуй
До коментар #131 от "По скоро просстак":
Може би съм простак,но ако ми по духаш малко ще ти платя и бакшиш ще ти дам.Коментиран от #152
16:41 28.06.2026
140 Хан Крум
Коментиран от #222
16:41 28.06.2026
141 Афродита
До коментар #76 от "Атина Палада":
Чорапа ще ни изкарва ли от НАТО и ЕС ?16:41 28.06.2026
142 Хаха
16:41 28.06.2026
143 Този коментар е премахнат от модератор.
144 Този коментар е премахнат от модератор.
145 Този коментар е премахнат от модератор.
146 На черното бяло
16:42 28.06.2026
147 Ммммм
Коментиран от #159
16:42 28.06.2026
148 Този коментар е премахнат от модератор.
149 Този коментар е премахнат от модератор.
150 Копейка,
До коментар #134 от "име":
В коя страна има купони за бензин?Коментирай .В България има Интернет.16:43 28.06.2026
151 ВВП
16:43 28.06.2026
152 Ето го типичен
До коментар #139 от "Град Козлодуй":
деградирал индивид показващ освен своята трагедия, падението и деградацията на запада!16:43 28.06.2026
153 Айде бе,
До коментар #8 от "Жица":
Никой не пита такива като теб с отдавна промитите мозъци какво трябва и какво не трябва. Като не ти харесва нашата къщичка сбирай си багажа и беж на изток в рая на земята. Никой няма да те спре на нашата граница като в Русия няма да липсваш на никого.Коментиран от #164
16:44 28.06.2026
154 Този коментар е премахнат от модератор.
155 Град Козлодуй
До коментар #58 от "Мишел":
Грешиш приятел. Русия е един полумъртъв васал на Китай.16:46 28.06.2026
156 ВВП
16:46 28.06.2026
157 Артилерист
Коментиран от #169
16:46 28.06.2026
158 хихи
16:46 28.06.2026
159 Путлеристан 🤮🤮
До коментар #147 от "Ммммм":
Само луд би си помислил че путлера ще затрие матушката16:46 28.06.2026
160 Този коментар е премахнат от модератор.
161 Дон Корлеоне
16:47 28.06.2026
162 ВВП
Коментиран от #168
16:47 28.06.2026
163 СБО провал 🧌☠️🧌☠️🧌
До коментар #134 от "име":
Не мога да повярвам че след толкова години специална боклуджийска апираця кукуПейките все още сънуват че Украйна ще капитулира16:48 28.06.2026
164 Този коментар е премахнат от модератор.
165 Владимир Путин, президент
До коментар #78 от "Позора на Русия":
"..време е руския народ да бъде спасен от кръволока Путин.."Всеки народ си заслужава управниците !!!
Руснака получи горчив урок, който за в бъдеще ще му е от полза и държи езика му далеч от Киев, Берлин и Лисабон ☝️
16:49 28.06.2026
166 не може да бъде
16:49 28.06.2026
167 не може да бъде
16:51 28.06.2026
168 Този коментар е премахнат от модератор.
169 Механик
До коментар #157 от "Артилерист":
Абе и е Крим имало още малко руснаци.Ама бягали нещо.Коментиран от #259
16:53 28.06.2026
170 Олекзандар Укрiнски
До коментар #19 от "Сирски":
Мъже воници трябват, а не карти.Да каже НАТО колко мъже липсват в Украйна. Разправят, че са отчетени малко над 2 милиона регистрирани поименно мъртъвци. Освен тях емигрирали, дезертирали, изпарили се сигурно има доста. Ясно е, че и на Русия липсват хора, но ако съотношението на загубите е такова какъвто е обменът на трупове, то Украйна губи доста повече, отколкото може да ражда. Накрая да не се окаже денацифицирана по план до последния украинец?
Коментиран от #174, #181
16:55 28.06.2026
171 Доналд Тръмп съм
Малко е одрано и кално, заради иранците, но пък имам милиарди долари и китайски Айфони.
16:56 28.06.2026
172 Прогноза
До коментар #8 от "Жица":
По-вероятно е Украйна да заличи РФ.Коментиран от #183
16:57 28.06.2026
173 Този коментар е премахнат от модератор.
174 Владо Пич КИН
До коментар #170 от "Олекзандар Укрiнски":
1 :52 са жертвите.За 1 украинец 52 ликвидирани руски войника.
Коментиран от #182, #185
16:58 28.06.2026
175 Ми го на рижия
17:00 28.06.2026
176 Пора
17:03 28.06.2026
177 Антирашист 972
До коментар #4 от "нату са терористи":
Изясни ли кои са извън земните?17:04 28.06.2026
178 Този коментар е премахнат от модератор.
179 Този коментар е премахнат от модератор.
180 Надникнете отвъд пропагандата
17:06 28.06.2026
181 Ха-ха
До коментар #170 от "Олекзандар Укрiнски":
Значи по тези данни излиза, че убитите руснаци са 14 000 000, тъй като руските жертви са 7 пъти повече от украинските. Ужас !Коментиран от #190
17:07 28.06.2026
182 Този коментар е премахнат от модератор.
183 Този коментар е премахнат от модератор.
184 Град Козлодуй
До коментар #178 от "А аз всеки ден":
Приятел ще ми по духаш ли?Ще си платя.Аз съм почтен човек.
Коментиран от #198
17:11 28.06.2026
185 Олекзандар Укрiнски
До коментар #174 от "Владо Пич КИН":
Само 1 човек може да победи 52 руснака и това е Делян Пеевски.Иначе обменът на трупове върви пад 10 към едно, като за НАТО умират тия 10-пъти повече. Намерете данните за размяната на телата. По едно време при Курската инвазия на Зеленски украинските трупове бяха 30 пъти повече. Потърсете истинските числа, не се вързвайте на правителствената пропаганда. Положението е меко казано драматично. Проверете колко население има Украйна в момента. Колко ПЪТИ по-малко. Познайте разпределението на останалото население мъже към жени.
Коментиран от #208
17:11 28.06.2026
186 ...
До коментар #2 от "Овчар":
Русия е една бавноразвиваща се и бедна държава, 100% зависима от Китай. Такова подобие на държава никога не е било и няма как да бъде господар. Господарите са икономическите гиганти САЩ, Китай и ЕС. Останалите само слушат и се съобразяват с тях.17:12 28.06.2026
187 000
Коментиран от #192
17:15 28.06.2026
188 Путин
17:15 28.06.2026
189 Ама
До коментар #37 от "НАТО мощ и сила":
Колко процента от НАто са с избелени ануси знаеш ли?Коментиран от #234
17:15 28.06.2026
190 Олекзандар Укрiнски
До коментар #181 от "Ха-ха":
Откъде си чул, че руските жертви са 7 пъти повече? Да не е от Евгений Дайнов, или пък Соломон Паси, или Надежда Неински, или великият войник Асен Василев, който щеше да разбива Русия, но после сдаде поста и търси ласки. Или пък от крещящият от страх Глишев, който пада на паветата още при вида на полицай?Не мога да повярвам, че човек може да се остави да го обработят толкова лесно правителствените медии. На пропагандата се хващат едни и същи хора - преди вярваха в Ковида и се васинираха дори. Срещу болест дето я е нямало преди... и сега я няма. Щеше да е смешно, ако не е тъжно.
17:16 28.06.2026
191 Факти
До коментар #13 от "Гражданин":
Русия от памтивека я управляват чужденци. Скандинавци, монголи, германци, евреи, грузинци, украинци, а сега вече и китайци. Путин е маpuонеmка на Си Дзинпин.17:16 28.06.2026
192 Олекзандар Укрiнски
До коментар #187 от "000":
Защо Путин да разрушава мостове - това не е в целите на тази война. Обявените цели са съвсем други.Коментиран от #194, #196
17:18 28.06.2026
193 стоян
До коментар #110 от "Ето пак :":
До 110 ком - другар тая лъжа сто пъти я пишите ама не висяха американци а афганистанци искащи в САЩКоментиран от #203, #204
17:19 28.06.2026
194 000
До коментар #192 от "Олекзандар Укрiнски":
Какви цели? Това е война. Бъдещето на русия е на карта, а кликата около путин се пазари за бизнес с американците!!!17:21 28.06.2026
195 Ма наф
До него Клоун на бял кон, а на коня никой.
17:27 28.06.2026
196 Факти
До коментар #192 от "Олекзандар Укрiнски":
Обявените цели са демилитаризация и денацификация и се изпариха преди години. Загубите са в милиони души и трилиони в евро. Войната е пълен провал. Да е жив и здрав Путин и да довърши Русия.Коментиран от #202, #216
17:27 28.06.2026
197 СИ ЕН ЕН..Вяшенгтон
ЕС чрез своята политика не прави нищо друго, освен да сближава Русия и Китай, което е проблем за нас.
Зеленски вече не знае какво говори и предизвиква ескалация.Може ли до гарантира той че Русия няма до употреби тактически ядрен удар, ако Украйна нападне Белорусия.
Може ли да гарантира че страните на военния блок АСЕАН няма да се намесят на страната на Белорусия и Русия с които имат военни договори....
17:31 28.06.2026
198 Този коментар е премахнат от модератор.
199 Този коментар е премахнат от модератор.
200 Ха ХаХа
Тази информация не е потвърдена от никакъв правителствен източник
17:34 28.06.2026
201 Този коментар е премахнат от модератор.
202 Този коментар е премахнат от модератор.
203 Моряка
До коментар #193 от "стоян":
Няма какво да се дискутира за Украйна,(макар че такава държава няма).Каквото каже Стоянчо,това е.Момчето много знае.Даже е бил войник.Сериозна работа!Нема лабаво с него.В бъдеще,когато усвои и правописа,ще бъде недостижим!17:37 28.06.2026
204 Айде сега 😄
До коментар #193 от "стоян":
Те хората са слепи! 😄А по тъжното е, че стигате дъното да лъжете и показвате падението на запада!17:37 28.06.2026
205 Този коментар е премахнат от модератор.
206 Този коментар е премахнат от модератор.
207 Този коментар е премахнат от модератор.
208 Мишел
До коментар #185 от "Олекзандар Укрiнски":
Украйна с настоящото си население под 20 милиона, воюва с Русия, която има 7.4 пъти по голямо население. Украйна може да победи Русия само ако дава във войната 8 пъти по-малко жертви. Но Украйна еално дава 12- 15 пъти повече жертви (обмена тела многократно е 1000 към 25). Тази война ще се води, докато късата резервна скамейка се изпразни..Когато си загубил над 60% от населението, проблемът не е че губиш войната, а че нямаш хора да възстановиш държавата.
Тази война слага край на Украйна.
Коментиран от #213
17:41 28.06.2026
209 И ти си чел Уикипедия
До коментар #10 от "Историята се повтаря":
Тай история от сбирките на НПО не е онази История, да знаеш. И Китай определено ще забие нож в Гърба на Русия, та после САЩ И ЕС Да се заемат с него. Мечти, мечти...17:46 28.06.2026
210 Антирашист 973
До коментар #26 от "Хахаха!🎺🥳😀":
Каквото и да пиеш спирай го действа ти умопомрачително ! Твърде леко жертваш целия свят !17:46 28.06.2026
211 Този коментар е премахнат от модератор.
212 Този коментар е премахнат от модератор.
213 Мишел
До коментар #208 от "Мишел":
Ако всички малки страни започнат да се противопоставят на големите, какво ще стане? Ще настъпи хаос. Когато си малък, не можеш да си го мериш с този на големия.Коментиран от #221
17:49 28.06.2026
214 1111
17:50 28.06.2026
215 руzко = боклук
Коментиран от #219
17:52 28.06.2026
216 Дай всички факти
До коментар #196 от "Факти":
За сега войната е на украинска територия. А като изключим няколкото запалени цистерни на руска територия, Зеленски бомби по територии за които има претенции че са украински. Отделно че така им върви добре войната че се налага Европа да им депортира бежанците за да ходят на фронта.Коментиран от #224
17:53 28.06.2026
217 По скоро простак
Триещият се припознава може би. 😄 Съжалявам за падението ти но докато съм тук, ще те показвам.
Коментиран от #223
17:53 28.06.2026
218 Мишел
Коментиран от #226
17:55 28.06.2026
219 Не не сме
До коментар #215 от "руzко = боклук":
Ами не сме. А я кажи за яйцата и маслото. Или как ще връщат украински бежанци да ходят на фронта.17:55 28.06.2026
220 Тома
17:56 28.06.2026
221 Проблема е не противопоставянето
До коментар #213 от "Мишел":
А, когато си изгубят суверенитета като Украйна и те вкарат във война с големият!Коментиран от #228
17:56 28.06.2026
222 бузю
До коментар #140 от "Хан Крум":
а другата половината от коментиращите тук заслужават за бъдат изпратени в любимата им държава Русия или пък просто застреляни като кучета в Белене. Явно този народ не заслужава тази територия. Да идват следващите!17:56 28.06.2026
223 Крадеш ли
До коментар #217 от "По скоро простак":
Типично за ман-го, показващ циганският коптор на запад! 😄Коментиран от #225
17:58 28.06.2026
224 Дай всички факти
До коментар #216 от "Дай всички факти":
Един факт - в Крим има обявено извънредно положение. Километрични опашки от всякакви МПСета чакат.да напуснат полуострова. Друг факт искаш ли?17:58 28.06.2026
225 Този коментар е премахнат от модератор.
226 Разсъждения на роб
До коментар #218 от "Мишел":
Господаря казва, той изпълнява! Робска душица!18:00 28.06.2026
227 Гадно е
До коментар #225 от "Крадеш ли (тоалетни чинии)?":
да знаеш, че си дъното на обществото крадеш и лъжеш и показваш падението на запада. Сега виждаш ли8 защо Русия е велика? 😄18:01 28.06.2026
228 Мишел
До коментар #221 от "Проблема е не противопоставянето":
Кой може да те вкара във с голямия, бе! Отиваш при голямия, целуваш му там каквото ти дава да целуваш и чакаш да ти пусне в паничката. Какво вкарване. Никой не може да те вкара никъде ако не искаш.Коментиран от #235
18:02 28.06.2026
229 Този коментар е премахнат от модератор.
230 Гадно е
Коментиран от #232
18:04 28.06.2026
231 Този коментар е премахнат от модератор.
232 Така е
До коментар #230 от "Гадно е":
Затова щом му е гадно на тролея, ще показваме, че е крадец. 😄Гадно е да знаеш, че си дъното на обществото крадеш и лъжеш и показваш падението на запада. Сега виждаш ли8 защо Русия е велика? 😄
18:06 28.06.2026
233 Този коментар е премахнат от модератор.
234 Розовото пони Путин🦄
До коментар #189 от "Ама":
В Кремъл сме 95% с такива 🦄🌈😂18:06 28.06.2026
235 Как кой
До коментар #228 от "Мишел":
САЩ е този който унищожава народи.Коментиран от #237
18:07 28.06.2026
236 Така е в руZкия мир
Гадно е да знаеш, че си дъното на обществото крадеш и лъжеш и показваш падението на кочината и лично на нейния вожд Путлер. Сега виждаш ли8 защо Русия е дупка? 😄
18:08 28.06.2026
237 Мишел
До коментар #235 от "Как кой":
Затова Путин ще покаже, че Русия също е голяма. Няма да позволи на една дребна страна да се прави на велика и да отхвътля това което й се дава в паничката.Коментиран от #238, #243
18:10 28.06.2026
238 За съжаление
До коментар #237 от "Мишел":
Украйна е поредната жертва на САЩ!Коментиран от #248
18:11 28.06.2026
239 руската мечка
18:12 28.06.2026
240 Този коментар е премахнат от модератор.
241 Този коментар е премахнат от модератор.
242 НЕ Е ИМАЛО
НО ПУТИН БЕШЕ МНОГО СИГУРЕН
ДО КРАЯ НА ЛЯТО 2025 ГОДИНА
САЩ ЩЕ ОТСТРАНЯТ ЗЕЛЕНСКИ.
ОТКЪДЕ БЕШЕ ТОЛКОВА СИГУРЕН
ДЪРТИЯ ПОЛУРЪСТ ПУТКЕР?
18:34 28.06.2026
243 ПУТКЕР
До коментар #237 от "Мишел":
Е ШУШЛЯК.ПРОПАДНАЛ КГБ КАНЦЕЛАРСКИ ПЛЪХ
КОЙТО ПО ЕДНА СЛУЧАЙНОСТ
ГО ВКАРАХА В КРЕМЪЛ.
АКО БЕШЕ ГОЛЯМ ЛИДЕР
ЗА 26 ГОДИНИ
РУСИЯ
ЩЕШЕ ДА ЖИВЕЕ ПО ДОБРЕ ОТ ДУБАЙ.
Коментиран от #244, #247, #249, #254, #255, #262
18:37 28.06.2026
244 Мишел
До коментар #243 от "ПУТКЕР":
Че сега Русия не живее ли по-добре от Дубай. В пъти по-добре.18:53 28.06.2026
245 Този коментар е премахнат от модератор.
246 Този коментар е премахнат от модератор.
247 Този коментар е премахнат от модератор.
248 Мишел
До коментар #238 от "За съжаление":
Украйна е жертва на САЩ защото са глупави. На границата си имаш най-голямата и най-мощна във всяко отношение държава във света. Ти слушаш някакви кравари. Все едно България и Турция. Турция например иска в окръг Кърджали да се признае турско малцинство и турският език да бъде обявен за официален. И наште да започнат да се опъват на Турция. Турция е в пъти по-голяма на площ, население, в пъти по-мощна икономика и армия. И примерно Макрон идва в София и казва: Бе, не ги слушайте тия. Тия са никакви. ....и какво да очакваме, че Турция ще се обърне на другата страна уплашена от Макрон. Ще ни смачкат. За три дни са в София. Така, че трябва да се внимава и да уважаваш и слушаш големия какво ти казва.19:04 28.06.2026
249 Този коментар е премахнат от модератор.
250 Този коментар е премахнат от модератор.
251 Този коментар е премахнат от модератор.
252 Този коментар е премахнат от модератор.
253 Този коментар е премахнат от модератор.
254 Този коментар е премахнат от модератор.
255 Този коментар е премахнат от модератор.
256 Този коментар е премахнат от модератор.
257 Този коментар е премахнат от модератор.
258 Този коментар е премахнат от модератор.
259 Артилерист
До коментар #169 от "Механик":
Това украинското е тероризъм, механик. Вярно е, че Русия не може да покрие огромната си територия с надеждно ПВО, но от Украйна със сигурност е на път нищо да не остане, защото не са само дроновете които я бият, но и много ракети, бомби и АРТИЛЕРИЯ.20:31 28.06.2026
260 По скоро простак
До коментар #125 от "Град Козлодуй":
Само простак може да е тролей и да не го е срам, че лази и го ползва пропадналият запад за циганин.Триещият се припознава може би. 😄 Съжалявам за падението ти но докато съм тук, ще те показвам.
20:33 28.06.2026
261 А аз всеки ден
До коментар #97 от "Обикновен човек":
благодаря на съдбата, че не съм евтин глупак, ползван от пропадналият запад за парцал по форумите.Триещият се припознава може би. 😄 Съжалявам за падението ти но докато съм тук, ще те показвам.
20:34 28.06.2026
262 Този коментар е премахнат от модератор.