Офицер от руския Северен флот се обеси на борда на ядрената подводница „Гепард“, намираща се близо до Мурманск, съобщи военният следствен комитет на Северния флот. Инцидентът станал в нощта на 10 срещу 11 февруари.
Лейтенант Максим Галкин, началник на групата миноносци на ядрената подводница „Гепард“, се е обесил в каютата си.
„Офицерът не е оставил писмо, в което да обяснява постъпката си, води се разследване“, заяви Александър Куратов, говорител на Северния флот.
24-годишният Галкин не е изглеждал депресиран. Той е семеен, с дете на една година.
Младшите офицери в руската армия изпитват сериозни битови трудности в началото си на своята кариера като липсата на жилище и работа на съпругата.
Много често жената на военния е принудена да си седи вкъщи, за да гледа детето, защото няма места в детските градини.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Иракли Иракли
Психиатрите ще кажат....ами отключил и толкова!
......моето мнение е,че трябва нещо по важно да се прави успоредно с психолозите в ведомствата с младите хора........НАДЕЖДА ЗА ПО ДОБРО!.........може би това малко ключе
за по нататъшна работа с тях!
18:24 13.02.2012
2 ккк
23:05 13.02.2012
3 The Bear
01:47 14.02.2012
4 НЕДКО САВЧЕВ
08:45 14.02.2012