Телефонният разговор между държавния глава на Франция Еманюел Макрон и руския президент Владимир Путин, който започна по обяд, приключи в ранния следобед, съобщава телевизионният канал BFM TV. Медията уточнява, че преговорите между двамата лидери са продължили два часа и 10 минути, но не представя допълнителни подробности за съдържанието им и обсъжданите теми.
По-рано през деня от Елисейския дворец обявиха, че Макрон планира да разговаря по телефона с държавния глава на Руската федерация.
Предходният телефонен разговор между президентите на двете страни се състоя на 29 март. В събота Макрон проведе по-рано отложен разговор с украинския лидер Володимир Зеленски.
3 Май, 2022 19:04 17 867 52
След повече от два часа: Макрон и Путин приключиха преговорите по телефона
Преговорите между двамата лидери са продължили два часа и 10 минути
Поставете оценка:
Оценка 3.7 от 59 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 На баба то макарончето
19:06 03.05.2022
2 Последния Софиянец
Коментиран от #18, #46
19:06 03.05.2022
3 тия
19:06 03.05.2022
4 Ротшилд
19:07 03.05.2022
5 Да питам
19:07 03.05.2022
6 Тракиец🇩🇪🇮🇷🇺🇦🇧🇬🇯🇵🇮🇹
Коментиран от #28, #35, #39, #47, #52
19:08 03.05.2022
7 Стига вече
19:08 03.05.2022
8 Майна
Коментиран от #50
19:09 03.05.2022
9 Хъм
19:10 03.05.2022
10 Досада Френска
19:10 03.05.2022
11 Вова Чикатило от Кремъл
Коментиран от #40
19:11 03.05.2022
12 Гледайте
19:11 03.05.2022
13 И, Макрон ко каза?
Коментиран от #44
19:13 03.05.2022
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 ДОСТ
Коментиран от #20
19:16 03.05.2022
16 Стрелата
19:17 03.05.2022
17 моля..
19:20 03.05.2022
18 бай пешо
До коментар #2 от "Последния Софиянец":
ЗА вкарването ИЛИ за изкарването ни ОТ ТАМ....чух сабаахлен нечии призиви, ама за какво точно не разбрах19:22 03.05.2022
19 А50
19:23 03.05.2022
20 МДААА
До коментар #15 от "ДОСТ":
Изглежда си прав19:24 03.05.2022
21 Хук
Коментиран от #49
19:28 03.05.2022
22 Паркинсон
До коментар #14 от "Мразя Масква без пари":
Споко той вече е пътник . Дърт издухан джуджак ,копие на Хитлер. Скоро ще се срещнат ...Коментиран от #41
19:28 03.05.2022
23 поглед
19:34 03.05.2022
24 Над два часа
19:49 03.05.2022
25 ЧЕПА
До коментар #14 от "Мразя Масква без пари":
Тази вечер запали свещ и виж твоят ментор Брандън дали утре ще се събуди.19:51 03.05.2022
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Макрон
20:42 03.05.2022
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Ицо
21:52 03.05.2022
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 Този коментар е премахнат от модератор.
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 Кадир
09:36 04.05.2022
34 Този коментар е премахнат от модератор.
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 Кадир
09:43 04.05.2022
38 Кадир
Коментиран от #48
09:44 04.05.2022
39 Учи си уроците, човече!
До коментар #6 от "Тракиец🇩🇪🇮🇷🇺🇦🇧🇬🇯🇵🇮🇹":
Старите люде казват: "който копае гроб другиму, сам пада в него."Като ги видя такива с чужди знамена и с такива постове жално ми става. Не те знам какъв тракиец си..
Аз лично съм родена там и помня добре историята на рода си, музиката, приказките и обичаите. Пазя ги и се уча от тях.
10:49 04.05.2022
40 дойче зеленски
До коментар #11 от "Вова Чикатило от Кремъл":
Чикатило е украинец, по ми яр!13:18 04.05.2022
41 дойче зеленски
До коментар #22 от "Паркинсон":
Това ви е несбъдната мечта на амбриажите, но няма как да стане...13:22 04.05.2022
42 Алиса
14:00 04.05.2022
43 спасяване
14:16 04.05.2022
44 Как какво
До коментар #13 от "И, Макрон ко каза?":
Моли се да пуснат френските съветници от подземията. Късно е. Ще бъдат измъкнати живи или мъртви и показани.14:54 04.05.2022
45 пеци
15:29 04.05.2022
46 Лея 13
До коментар #2 от "Последния Софиянец":
Бягай оттука,бе!Тези опорни точки са л а й н я н и!Стига с тоя грозен популизъм, няма да ти свърши работа!Първо- какво разбираш под "голям" протест!?Нищо голямо няма там,има няма хиляда човека.Ама нищо не казваш за протеста, който се организира по късно,за даване оръжия на Украйна.Или тоя протест няма значение за тебе? Хайде не така с двоен стандарт!!15:32 04.05.2022
47 Лея13
До коментар #6 от "Тракиец🇩🇪🇮🇷🇺🇦🇧🇬🇯🇵🇮🇹":
Лол.Много яка тая "снимка". Откъде я докопа:))15:34 04.05.2022
48 Баро
До коментар #38 от "Кадир":
Що бе чайка ли си праиш15:48 04.05.2022
49 Този коментар е премахнат от модератор.
50 Този коментар е премахнат от модератор.
51 stan40
18:58 04.05.2022
52 Ама
До коментар #6 от "Тракиец🇩🇪🇮🇷🇺🇦🇧🇬🇯🇵🇮🇹":
В това селфи са объркани местата,но времето ще го покаже и докаже.20:18 05.05.2022