3 Май, 2022 19:04 17 867 52

След повече от два часа: Макрон и Путин приключиха преговорите по телефона

  • путин-
  • макрон-
  • преговори

Преговорите между двамата лидери са продължили два часа и 10 минути

Телефонният разговор между държавния глава на Франция Еманюел Макрон и руския президент Владимир Путин, който започна по обяд, приключи в ранния следобед, съобщава телевизионният канал BFM TV. Медията уточнява, че преговорите между двамата лидери са продължили два часа и 10 минути, но не представя допълнителни подробности за съдържанието им и обсъжданите теми.

По-рано през деня от Елисейския дворец обявиха, че Макрон планира да разговаря по телефона с държавния глава на Руската федерация.

Предходният телефонен разговор между президентите на двете страни се състоя на 29 март. В събота Макрон проведе по-рано отложен разговор с украинския лидер Володимир Зеленски.


Поставете оценка:
Оценка 3.7 от 59 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 На баба то макарончето

    55 16 Отговор
    гуям полюитик
  • 2 Последния Софиянец

    128 27 Отговор
    В момента пред Парламента голям протест срещу вкарването ни във войната.

    Коментиран от #18, #46

  • 3 тия

    14 20 Отговор
    двамата ще се вземат.
  • 4 Ротшилд

    35 11 Отговор
    Предал му е поздрави от мен, началника на Макрон.
  • 5 Да питам

    51 11 Отговор
    Дал му заръки колко макарони да си вземе макрона во бункеро за дългата ядрена зима къде почва през юли.
  • 6 Тракиец🇩🇪🇮🇷🇺🇦🇧🇬🇯🇵🇮🇹

    22 97 Отговор
    Изхода от войната

    Коментиран от #28, #35, #39, #47, #52

  • 7 Стига вече

    92 33 Отговор
    Няма смисъл Путин да говори с тези фашисти от Европа.Губи ценно време.Да си следва програмата.Те не разбират руски!
  • 8 Майна

    96 15 Отговор
    Моли се да се ,,пуснат,, ония ,френските , ,,отдолу,, в Азовсталь, без да се дава гласност, но няма как да стане...,ха

    Коментиран от #50

  • 9 Хъм

    107 27 Отговор
    Търпелив човек явно е Путин, над два часа да търпи джендърско мрънкане?
  • 10 Досада Френска

    96 30 Отговор
    Голем навлек е тоя Макрон. Само губи времето на Путин. Добре, че Путин е възпитан и търпелив та го трае още.
  • 11 Вова Чикатило от Кремъл

    32 93 Отговор
    Какво има да преговаря Макрон с кремълския гнусен ботокс???

    Коментиран от #40

  • 12 Гледайте

    85 15 Отговор
    Малко руска телевизия макарона иска сигурност за евакуация от Азов стал доста франсета има вътре 2765
  • 13 И, Макрон ко каза?

    23 51 Отговор
    Путин го знаем, дрънкал е глупости пак, за спиране на доставките на оръжие, за опастност от ядрена трета световна и куп още бръщолевения. Макрон обаче какво му е казал е по важното. Ще видим. Другата седмица ще се окаже динамична, а може би дори последната за еволюцията на планетата. Ще видим. нещата могат да се с го в нят за една секунда във всяка една секунда от тук нататък.

    Коментиран от #44

  • 14 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 15 ДОСТ

    73 22 Отговор
    МАКАРОНЕ? УСПЯ ЛИ ДА ИЗМЪКНЕШ НАЕМНИЦИТЕ СИ ОТ АЗОВСТАЛ? ДА АМА КУКОВО ЛЯТО. ТАМ ЩЕ МРАТ КАТО ПЛЪХОВЕ.

    Коментиран от #20

  • 16 Стрелата

    8 3 Отговор
    Еи Нищто.
  • 17 моля..

    26 7 Отговор
    КОИ СА ТЕЗИ ОСОБИ ТА ДА ВЛИАЯТ НЯКОМУ,... ЕЙ, ВЗЕХТЕ НИ ЗА МЕЗЕ НА БОЗАТА
  • 18 бай пешо

    21 5 Отговор

    До коментар #2 от "Последния Софиянец":

    ЗА вкарването ИЛИ за изкарването ни ОТ ТАМ....чух сабаахлен нечии призиви, ама за какво точно не разбрах
  • 19 А50

    56 14 Отговор
    И всичко това не за грижа към хората тероризирани в Донбас 8г. от окрайнците, а за да измъкнат от азовстал натовците
  • 20 МДААА

    21 2 Отговор

    До коментар #15 от "ДОСТ":

    Изглежда си прав
  • 21 Хук

    53 20 Отговор
    Путин е пич,защото познавам много луди,които на негово място щяха да натиснат всички възможни копчета ей така на инат да има здраво пукня

    Коментиран от #49

  • 22 Паркинсон

    23 57 Отговор

    До коментар #14 от "Мразя Масква без пари":

    Споко той вече е пътник . Дърт издухан джуджак ,копие на Хитлер. Скоро ще се срещнат ...

    Коментиран от #41

  • 23 поглед

    29 3 Отговор
    да ги затворят и докато не подпишат за спиране на войната ,да не ги пускат.
  • 24 Над два часа

    20 47 Отговор
    кагебейското джудже е лъгало Макрон.
  • 25 ЧЕПА

    40 9 Отговор

    До коментар #14 от "Мразя Масква без пари":

    Тази вечер запали свещ и виж твоят ментор Брандън дали утре ще се събуди.
  • 26 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 27 Макрон

    15 29 Отговор
    Запазил му е място до Хитлер.
  • 28 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 29 Ицо

    23 6 Отговор
    Тия макрон не беше ли някакъв геронтофил де то си играеше с една банка и май има още генерали за залавяне
  • 30 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 31 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 32 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 33 Кадир

    13 3 Отговор
    Бабата пак е оттървала макрончо жендър
  • 34 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 35 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 36 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 37 Кадир

    19 10 Отговор
    Да живей СССР, да живей Путин
  • 38 Кадир

    12 4 Отговор
    Търся голи снимки на зеленски

    Коментиран от #48

  • 39 Учи си уроците, човече!

    24 3 Отговор

    До коментар #6 от "Тракиец🇩🇪🇮🇷🇺🇦🇧🇬🇯🇵🇮🇹":

    Старите люде казват: "който копае гроб другиму, сам пада в него."
    Като ги видя такива с чужди знамена и с такива постове жално ми става. Не те знам какъв тракиец си..
    Аз лично съм родена там и помня добре историята на рода си, музиката, приказките и обичаите. Пазя ги и се уча от тях.
  • 40 дойче зеленски

    10 1 Отговор

    До коментар #11 от "Вова Чикатило от Кремъл":

    Чикатило е украинец, по ми яр!
  • 41 дойче зеленски

    9 2 Отговор

    До коментар #22 от "Паркинсон":

    Това ви е несбъдната мечта на амбриажите, но няма как да стане...
  • 42 Алиса

    10 3 Отговор
    Представям си тоя , еврогейбераст как се е молил на императора да не го издумкат и него хахахах.
  • 43 спасяване

    19 1 Отговор
    Една от темите вероятно е била за френските военни специалисти в подземията на "Азовсталь". Как да ги извадят живи, а и без много да се разчуе. Е, никой не ги е карал да се завират там като плъхове!
  • 44 Как какво

    12 1 Отговор

    До коментар #13 от "И, Макрон ко каза?":

    Моли се да пуснат френските съветници от подземията. Късно е. Ще бъдат измъкнати живи или мъртви и показани.
  • 45 пеци

    8 1 Отговор
    няма какво да си губи времето Путин с тоя бабоeб
  • 46 Лея 13

    4 6 Отговор

    До коментар #2 от "Последния Софиянец":

    Бягай оттука,бе!Тези опорни точки са л а й н я н и!Стига с тоя грозен популизъм, няма да ти свърши работа!Първо- какво разбираш под "голям" протест!?Нищо голямо няма там,има няма хиляда човека.Ама нищо не казваш за протеста, който се организира по късно,за даване оръжия на Украйна.Или тоя протест няма значение за тебе? Хайде не така с двоен стандарт!!
  • 47 Лея13

    1 5 Отговор

    До коментар #6 от "Тракиец🇩🇪🇮🇷🇺🇦🇧🇬🇯🇵🇮🇹":

    Лол.Много яка тая "снимка". Откъде я докопа:))
  • 48 Баро

    0 1 Отговор

    До коментар #38 от "Кадир":

    Що бе чайка ли си праиш
  • 49 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 50 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 51 stan40

    0 4 Отговор
    Независимите европейски медии да опровергаят фалшивата новина, че в Азовстал има натовски военни. Искаме истината.
  • 52 Ама

    0 0 Отговор

    До коментар #6 от "Тракиец🇩🇪🇮🇷🇺🇦🇧🇬🇯🇵🇮🇹":

    В това селфи са объркани местата,но времето ще го покаже и докаже.
Новини по държави:
Новини САЩ, Новини Великобритания, Новини Германия, Новини Италия, Новини Франция, Новини Испания, Новини Гърция, Новини Украйна, Новини Белгия, Новини Китай, Новини Сирия, Новини Сърбия, Новини Бразилия, Новини Австралия, Новини Япония, Новини Швейцария, Новини Северна Македония, Новини Турция, Новини Полша, Новини Румъния, Новини Иран (Ислямска Република), Новини Австрия, Новини Нидерландия, Новини Северна Корея, Новини Всички държави, Новини Унгария, Новини Канада, Новини Литва, Новини Индия, Новини Мексико, Новини Южна Корея, Новини Хърватия, Новини Норвегия, Новини Дания, Новини Финландия, Новини Ирландия, Новини Аржентина, Новини Дубай, Новини Португалия, Новини Словакия, Новини Беларус, Новини Латвия, Новини Естония, Новини Словения, Новини Чехия, Новини Швеция, Новини Ирак, Новини Афганистан, Новини Албания