Тема: Украйна

23 Ноември, 2022 15:10 1 254 40

Зеленски приветства решението на ЕП да обяви Русия за държава, спонсор на тероризма

  • украинският президент-
  • володимир зеленски -
  • вропейския парламент -
  • русия-
  • украйна-
  • война-
  • еп

Украинският президент Володимир Зеленски приветства днешното решение на Европейския парламент да обяви Русия за държава, спонсор на тероризма

Зеленски приветства решението на ЕП да обяви Русия за държава, спонсор на тероризма - 1
Снимка: Пресслужба на президента на Украйна

Украинският президент Володимир Зеленски приветства днешното решение на Европейския парламент да обяви Русия за държава, спонсор на тероризма, предаде Ройтерс.

"Русия трябва да бъде изолирана на всички нива и да бъде подведена под отговорност, за да се сложи край на отдавна провежданата от нея политика на тероризъм в Украйна и по целия свят", написа той в "Туитър".


Поставете оценка:
Оценка 2.2 от 26 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Отец Дионисий

    55 8 Отговор
    Вчера укрите нахлуха в православен манастир в Киев.Срам от Бога нямат.

    Коментиран от #33

  • 2 цербер

    5 30 Отговор
    държава-спонсор на тероризма
  • 3 Иван

    46 6 Отговор
    Еленски е гнусна еврейска сатанинска нацистка хазарска сп.ер.ма.
  • 4 Гошо

    47 6 Отговор
    То друго чакаше Зеленски ,ама кво да прави ,ще приветства всички празни европеиски приказки ,друго не му остава
  • 5 Ксаниба

    52 6 Отговор
    оркраинските бандеровжи обстрелват ЗАЕС, удариха хората в полша и ги убиха, тероризираха 8 години жителите на Донбасс и продължават. А ЕП обяви Русия за техен спонсор????

    Коментиран от #25

  • 6 майстор

    36 7 Отговор
    Ще видите нафта на Куково лято! Ще ви спрат коли,камиони,автобуси,влакове,парно ИТ.Н.
  • 7 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 8 НЕРЕЗ

    31 4 Отговор
    тия от ЛГБНТ да не се обаждат......
    смешна медия и драскачи чуждопоклонници..
  • 9 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 10 Иван

    20 4 Отговор
    Кой стои зад варварския бомбен атентат в Мадридското метро?
  • 11 Иван

    23 3 Отговор
    Кой организира 9-11?
  • 12 Русия ще бъде изолирана...

    6 25 Отговор
    И скоро яко бомбандирана...
    Разораната целина....
  • 13 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 14 Бацо прецедател

    1 5 Отговор
    Йона е била против, шо пупа им и мозгята са фърлени у пиримидата на Момиан!
  • 15 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 16 Зеленски ! Дръжте се здраво !

    7 26 Отговор
    Моето момче ! Скоро ще подпукаме ушанките !
    Вече са на предела !

    Коментиран от #36

  • 17 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 18 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 19 абе спонсора е отвъд океана ама …

    15 2 Отговор
    той колко милиарда е получил от русия за да се бие че и викат спонсор била???
  • 20 ДДРОнег

    6 22 Отговор
    Най-сетне официално се призна Истианта, че рашистката кочина е терористична !!! Силно се надявам това да означава, че :
    1. Всички, които възхваляват руZZкий мир да бъуда тподвеждани под отговорност, за възхвала и поддържане на терозизма
    2. Всички руски, съветски и др. болшевишки паметници да бъдат премахнати !!! Е, могат да бъдат изложени в музеите за посмешище
  • 21 така ли

    9 2 Отговор
    зелено скато....
  • 22 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 23 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 24 Ксаниба

    3 16 Отговор
    Зеленски унищожи проскубаната р⁰⁰бсия за половин година! Втарая в мире

    Коментиран от #27

  • 25 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 26 Жълтопаветничка

    2 16 Отговор
    Браво на ЕП, сега европейските страни ще вървят напред, а БГ назад……заради тъпото мислене на народа ни!

    Коментиран от #29

  • 27 Ксаниба

    8 1 Отговор

    До коментар #24 от "Ксаниба":

    а бре без арабцки Дье низ, зеленченко е колабирал
  • 28 Интересуваш се

    19 2 Отговор
    А кога ще бъде осъден терориста нацист Володимир Зеленски??

    Коментиран от #31

  • 29 Ксаниба

    1 4 Отговор

    До коментар #26 от "Жълтопаветничка":

    И най вече на буци и крадеф и бандите им!

    Коментиран от #34

  • 30 Бай Ви Издън

    16 1 Отговор
    ,Украинците са в лошо състояние… Няма да мине много време и украинците ще останат без храна. Няма да мине много време, преди да замръзнат… Те са направили всичко, което разумно можем да очакваме от тях. Време е за преговори.... преди офанзивата да започне, защото след като тя започне, няма да има по-нататъшни дискусии между Москва и Киев, докато не приключи по задоволителен начин за руснаците. — Полковник Дъглас Макгрегър,,
  • 31 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 32 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 33 Ъъъъ

    1 13 Отговор

    До коментар #1 от "Отец Дионисий":

    Православния манастир е в Украйна нали? Значи имат право! А руснаците, какво правят на чужда територия или те бог не признават?
  • 34 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 35 Некая да

    9 2 Отговор
    уточним! Русия води война САМО в Украйна, което много пресилено може да се нарече тероризъм! Политика на тероризъм по целия свят провежда една друга държава, която не посмя да обяви Русия за терористична държава, защото определението им за "терористична държава" напълно покриваше тях самите... Е, европалетата се извъртяха и обявиха тяхното решение и за свое...
  • 36 Знам

    1 8 Отговор

    До коментар #16 от "Зеленски ! Дръжте се здраво !":

    някои не харесва това но на русийката края идва със страшна сила.
  • 37 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 38 Казват: дума дупка не прави

    2 0 Отговор
    Тежко им на ЕС, когато им припомнят думите. А, че ще им ги припомнят е сигурно, защото това, което е било, назад не се връща, а това напред е ЛЕЛЕ, ами сега?
  • 39 Антифашист

    3 0 Отговор
    А кога ес ще признае най сетне че Украйна е фашистка държава. Не гледат ли ютюб клиповете с деца с вдигнати ръчички за фашистки поздрав които викат Хайл Хитлер? Не гледат ли укронацистите как убиват обезоръжени пленници? Или може би си мислят, че това е шега и маловажни и че щом не му обръщат внимание значи не съществува??? Авсъщност може би защото ес споделя фашистките ценности на украйна и им се радва като на свои... Ще видим скоро...

    Коментиран от #40

  • 40 Този коментар е премахнат от модератор.

Новини по държави: