30 Ноември, 2022 17:47 1 992 25

Пожарът в петролен склад в Брянска област е причинен от дрон

  • русеияа-
  • брянск-
  • брянска област -
  • дрон-
  • пожар

"Известия" съобщи, че пожарът е причинен от неидентифициран снаряд, пуснат от дрон

Пожарът в петролен склад в Брянска област е причинен от дрон - 1
Снимка: Shutterstock

Пожар избухна рано тази сутрин в голям петролен склад в руската Брянска област, която граничи с Украйна, предадоха Франс прес и Ройтерс. Складът се намира в Суражки район, в северната част на областта.

Губернаторът на областта не каза каква е причината за пожара, но проправителственият руски в. "Известия" съобщи, че той е причинен от неидентифициран снаряд, пуснат от дрон, пише в. "Дейли телеграф".

"На място работят екипи на пожарната и на спасителните служби", заяви в "Телеграм" губернаторът на Брянска област Александър Богомаз.

Пожарът е обхванал площ от 1800 кв. м и над 80 души са ангажирани с неговото потушаване, съобщи губернаторът. По думите на Богомаз няма смъртни случаи.


Поставете оценка:
Оценка 3.6 от 14 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 2 Слава Украйна

    27 30 Отговор
    Те първа бая такива случаи ще има братя Раши😂

    Коментиран от #9, #12, #17

  • 3 НАТО

    25 13 Отговор
    Малко ли ви е ?...без ток, без вода , без газ

    Коментиран от #6

  • 4 Мммммм

    22 25 Отговор
    Рашките посяха ветрове в Украйна ще жънат бури!

    Коментиран от #18

  • 5 Котка ученият

    19 8 Отговор
    Брянската област, както и Люблинската войводство, имат обща граница с луда Украйна.
  • 6 Тръмп

    7 4 Отговор

    До коментар #3 от "НАТО":

    ….но винаги без Вас!!!
  • 7 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 8 стоян георгиев

    25 16 Отговор
    Няма страшно,пропорцията1/7 се запазва засега във всяко отношение.Утре 7 петролни депа ще горят в Оркрайна,добрата новина е,че оркрите ще се стоплят и ще е светло за известно време.

    Коментиран от #16

  • 9 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 10 Богомаз

    6 6 Отговор
    Стана на квас
    Капрал Хаймерсченко, Азов, Житомир. ©
  • 11 Оревоар за още един резервоар!

    17 15 Отговор
    Скоро ще има дрон и над Кремълския небосклон!
    ВС на ВСУ.
  • 12 Много специалисти

    12 7 Отговор

    До коментар #2 от "Слава Украйна":

    Личи ти, че си ББ бюлетина 😎
  • 13 МирО

    13 15 Отговор
    И после се чудят що Рашаните ги бомбят, ми щот сте урко.питеци. До сега вместо да се правят на терористи , да бяха премахнали джуджака наркоман и фашистката му шайка в Киев и щеше да има мир.

    Коментиран от #14, #15

  • 14 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 15 Тръмп

    8 12 Отговор

    До коментар #13 от "МирО":

    Ако рашистите бяха премахнали Путлер от власт, мир щеше да настъпи в целия свят! Е само в Украйна!
  • 16 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 17 Докато

    5 9 Отговор

    До коментар #2 от "Слава Украйна":

    зеленият наркоман стане на парчета. Скоро...

    Коментиран от #22

  • 18 Боби

    1 1 Отговор

    До коментар #4 от "Мммммм":

    Точно луда ....няма друго обяснение за това , което си причиниха .
  • 19 дядото

    4 10 Отговор
    русия трябва да бие по украйна докато спрат да плачат пред света като вдовица за х..мачкайте тази измет докато мърда

    Коментиран от #24

  • 20 Истината

    2 2 Отговор
    Боеприпас МАМ - L или МАМ-C на Байрактар ТБ2!
  • 21 Димов

    2 3 Отговор
    Зеленски ако не се спре с провокациите ЕС ще седи още дълго на студено и без торове. Кога ли господарите му ще му дръпнат юздите?

    Коментиран от #23

  • 22 Как

    3 1 Отговор

    До коментар #17 от "Докато":

    И кой решава, че Вселенски е наркоман а путин нормален?
  • 23 Аз не бих

    1 1 Отговор

    До коментар #21 от "Димов":

    Заменил свобода срещу обещание за спиране на примитивен тормоз. Но варварите не могат да го разберат.
  • 24 Ами ако

    0 3 Отговор

    До коментар #19 от "дядото":

    Стане обратното?
  • 25 Рико

    1 1 Отговор
    Украинците да определят една линия на руска територия, до която да не допускат снабдяване. И да я изорат с артилерия.
Новини по държави:
Новини САЩ, Новини Великобритания, Новини Германия, Новини Италия, Новини Франция, Новини Испания, Новини Гърция, Новини Украйна, Новини Белгия, Новини Китай, Новини Сирия, Новини Сърбия, Новини Бразилия, Новини Австралия, Новини Япония, Новини Швейцария, Новини Северна Македония, Новини Турция, Новини Полша, Новини Румъния, Новини Иран (Ислямска Република), Новини Австрия, Новини Нидерландия, Новини Северна Корея, Новини Всички държави, Новини Унгария, Новини Канада, Новини Литва, Новини Индия, Новини Мексико, Новини Южна Корея, Новини Хърватия, Новини Норвегия, Новини Дания, Новини Финландия, Новини Ирландия, Новини Аржентина, Новини Дубай, Новини Португалия, Новини Словакия, Новини Беларус, Новини Латвия, Новини Естония, Новини Словения, Новини Чехия, Новини Швеция, Новини Ирак, Новини Афганистан, Новини Албания