Русия не е изоставила плановете си да предприема въздушни удари срещу Украйна и вижда в прекъсванията на електричеството последната си надежда да спечели войната, каза днес във вечерното си видеообръщение украинският президент Володимир Зеленски, цитиран от Ройтерс и БТА.
"Трябва да сме наясно, че Русия не е изоставила тази тактика на терор. Всяко отсъствие на масирани ракетни удари просто означава, че врагът подготвя нови атаки. И може да предприеме такива по всяко време", посочи украинският президент.
"Русия все още разчита на прекъсванията на електричеството. Това е последната надежда на терористите. Докато имат ракети, а те все още имат такива, моля, приемайте насериозно предупрежденията на нашето военно командване", каза в заключение Зеленски.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 Хаха
Коментиран от #7, #47
05:41 13.12.2022
4 Гого
05:42 13.12.2022
5 Укропат
05:43 13.12.2022
6 Що така
Коментиран от #10, #80
05:44 13.12.2022
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Русопил
Коментиран от #11
05:46 13.12.2022
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Иван
До коментар #9 от "Русопил":
Това нова валута ли е ма Рупли хахха Абдул да не те. Намазал с нещо бяло и не виждаш как са майсилите05:51 13.12.2022
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 Артилерист
05:56 13.12.2022
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 ОСМАНАГИЧ⭐🌙
До коментар #14 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
😆И "малкият брат "не е по различен. 😆06:07 13.12.2022
20 украинче,ранобудно
06:09 13.12.2022
21 Русороб
Коментиран от #23
06:10 13.12.2022
22 Абе зелен
Коментиран от #27
06:10 13.12.2022
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 ЕВАЛА ЗЕЛЕНСКИ
Коментиран от #29
06:21 13.12.2022
27 ОСМАНАГИЧ⭐🌙
До коментар #22 от "Абе зелен":
Сталин насели руснаците по всички республики и разсели респупубликите из Сибир.Коментиран от #88
06:23 13.12.2022
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 Адам Хилтън
06:26 13.12.2022
31 Бягай
До коментар #28 от "Орлин":
Хахаха на прайда америка за България ще ви даде по един вибра…..06:27 13.12.2022
32 артишок
06:27 13.12.2022
33 ЕВАЛА ЗЕЛЕНСКИ
06:29 13.12.2022
34 Адам Хилтън
06:30 13.12.2022
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 ОРЪЖИЕ ЗА УКРАЙНА
Коментиран от #52, #61
06:32 13.12.2022
37 Zеленски и Zалужни
06:33 13.12.2022
38 Този коментар е премахнат от модератор.
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 Мдааа Дааа
.......... ....... .......
Ам чи то и на децата е ясно, че това е единственото решение, но зеленчука според притчата ще изяде солта, ще изяде боя с тоягата и накрая ще си плати кат поп!!!!
Коментиран от #43
06:36 13.12.2022
41 Сменям си ник-а
06:37 13.12.2022
42 Този коментар е премахнат от модератор.
43 УКРАЙНА, С ТЕБ СМЕ
До коментар #40 от "Мдааа Дааа":
С агресор не се преговаря.....той се треска....иде ред и на Донецк...скоро...06:40 13.12.2022
44 УКРАЙНА ОСЪЗНАВА ЕДНО
До коментар #38 от "Уви":
Путин, агресорът да се изгони от страната....няма милост за кремълския сатрап...Коментиран от #46
06:43 13.12.2022
45 Е не бе
06:45 13.12.2022
46 Ти да видиш
До коментар #44 от "УКРАЙНА ОСЪЗНАВА ЕДНО":
Украйна по скоро осъзнава че докато не бие шута на зеления Шут, няма да има оправяне.Коментиран от #53
06:46 13.12.2022
47 Много ти се иска
До коментар #3 от "Хаха":
Но няма да стане! Озлобен си, защото Вова не продава Русия.06:46 13.12.2022
48 Моляяяя...
Коментиран от #50, #51
06:47 13.12.2022
49 123
06:52 13.12.2022
50 Този коментар е премахнат от модератор.
51 ТО НЕ САМО РУСИЯ
До коментар #48 от "Моляяяя...":
Има ядрени ракети.....06:56 13.12.2022
52 Този коментар е премахнат от модератор.
53 ЕВАЛА ЗЕЛЕНСКИ
До коментар #46 от "Ти да видиш":
Обедини Украйна в борбата срещу путиновите пълчища...а и попука яко руснаците.....Коментиран от #57
07:00 13.12.2022
54 Ццц
кара Porsche за $100 000 и е взел SUV Chevrolet Tahoe, дарен от American GM за хуманитарни нужди за пътуванията си." - из вчерашните "Факти".
Колкото повече изпросят, толкова по-добре ще си поживеят преди да им се сгъсти лай..то. Трябват наистина много наркотици, за да си оптимист в тази ситуация.
07:04 13.12.2022
55 хихихихи
161ОТГОВОР
Тъкмо се притесних, че в 5:30 часа Зеленката го няма на линия в сайта!
Коментиран от 14"
07:06 13.12.2022
56 Уж нямаха
07:09 13.12.2022
57 артишок
До коментар #53 от "ЕВАЛА ЗЕЛЕНСКИ":
а и попука яко руснаците/ Кой кого подпукал, я пак..Коментиран от #59
07:14 13.12.2022
58 ПУТИН, ЗАСРАМИ СЕ
07:15 13.12.2022
59 ЕВАЛА ЗЕЛЕНСКИ
До коментар #57 от "артишок":
Иде ред на Донецк.....скоро07:16 13.12.2022
60 Жълто джудже
07:30 13.12.2022
61 пояснение
До коментар #36 от "ОРЪЖИЕ ЗА УКРАЙНА":
350 милиарда , които още ги търсят , и не могат да ги намерят. Унищожено в Украйна западно оръжие за 1.6 трилиона долара. Най -стратегическите украински територии -превзети , и без шанс да бъдат възвърнати . А Русия все още не е започнала .Коментиран от #67
07:32 13.12.2022
62 Това еврейче, не знае ли,
Коментиран от #69
07:33 13.12.2022
63 Равенство
07:35 13.12.2022
64 Зеленски
07:38 13.12.2022
65 Пешо
07:42 13.12.2022
66 Вирус
Коментиран от #68
07:46 13.12.2022
67 ИМА ГИ МИЛИАРДИТЕ
До коментар #61 от "пояснение":
По запорирани банкови сметки....пък и разно движимо и недвижимо имущество за продан....поне за пет години напред руски милиарди ше финансират войната срещу РУСИЯ...07:48 13.12.2022
68 Този коментар е премахнат от модератор.
69 още в средата на 19 век
До коментар #62 от "Това еврейче, не знае ли,":
в западна европа е имала малки електрически градски мрежи, с прав ток! После Тесла е направил историческата елекроцентрала с променлив ток! Моля ви там в СССР, не мислете, че Ленин е измислил технологията на електричеството, за всяко световно технологично откритие, в СССР определят за откривател този, който го е копирал от запада, и го е въвел на местна почва, учебниците ви са пълни с небивалици! Не че нямате технически и научни постижения - например: - оптичната система Максутов, Менделеев, Цилковски, и др, Но електричеството моля ви оставете на мира!!!Коментиран от #78
07:53 13.12.2022
70 Русофоб Антисемит
08:05 13.12.2022
71 ууу
Коментиран от #72
08:10 13.12.2022
72 ЕВАЛА ЗЕЛЕНСКИ
До коментар #71 от "ууу":
Направи путиновите пълчища за смях и на....тъмно...08:11 13.12.2022
73 ФАКТИ
08:12 13.12.2022
74 Иванчо+Марйка
08:13 13.12.2022
75 Тъй, тъй,
08:17 13.12.2022
76 ДОНЕЦК ПОД ОБСТРЕЛ
08:24 13.12.2022
77 ЩАТСКИ ДРОН НАД ЧЕРНО МОРЕ
08:30 13.12.2022
78 Отворко, кой ти е казал,
До коментар #69 от "още в средата на 19 век":
че в Русия са открили електричеството? Наистина младите четете но не разбирате прочетеното. Такива са лозунгите на социализъма, но с това краварство откъде да го знаете младоците.08:34 13.12.2022
79 Най-големия
08:34 13.12.2022
80 И как го е
До коментар #6 от "Що така":
ударил тоз шамар? Имаш пожелателно мислене и си без грам сиво в кратуната, в резултат на което пишеш простотии.08:37 13.12.2022
81 Софиянец
08:43 13.12.2022
82 Демократ
Коментиран от #84
08:47 13.12.2022
83 ЕВАЛА ЗЕЛЕНСКИ
08:57 13.12.2022
84 Мнение
До коментар #82 от "Демократ":
Защо нямаме елементарни условия питай ФАЩ.От 33 г. е демокрация , нямаме общо с Русия освен взаимноизгодни търговски взаимоотношения и сме си под влиянието на ФАЩ.Не че подкрепяме Русия...просто осъзнаваме защо е тази война и ако се продължава ще прерастне в ядрена.Трябва да преговарят,а не да ги наливат с пари и оръжия.Нима и укрите не са били жестоки като 8 г. са убивали невинни деца?И двете страни имат вина,трябва да прекратят този конфликт,защото страдат невинни и народите от цяла Европа.Докато наливат укрите с пари те естествено няма да седнат да преговарят,а европейците обедняват...
Между другото Зелето защо е по тенска?Хората му студуват,а той явно отопление си има и то на макс...От кумова срама трябва с нещо да се наметне поне.
Коментиран от #85
08:59 13.12.2022
85 КВО ТЪРСИ ДЖУДЖАКА В УКРАЙНА
До коментар #84 от "Мнение":
Преди 2014 хората си живееха тихо и спокойно.......Зеленски и по къс ръкав трепе руските пълчища.....кво му пречи09:03 13.12.2022
86 БАХМУТ БАЛЪЦИ
09:04 13.12.2022
87 ДЖУДЖАКА СА ОПЛАКВА
09:17 13.12.2022
88 Все ми се струва...
До коментар #27 от "ОСМАНАГИЧ⭐🌙":
...че когато в 882 г., княз Владимир мести столицата от Новгород в Киев , Сталин някак го е нямало...спрете да си масажирате простатата с краставици и ще спре да ви се привижда .09:31 13.12.2022
89 а уж нямаха!!!!
Коментиран от #91
09:53 13.12.2022
90 Бай ти Ганьо
10:09 13.12.2022
91 И УКРАЙНА ИМА РАКЕТИ
До коментар #89 от "а уж нямаха!!!!":
Няма прошка за путиновите пълчища.....10:11 13.12.2022
92 Този коментар е премахнат от модератор.
93 ЕВАЛА ЗЕЛЕНСКИ
10:17 13.12.2022
94 бял прах
11:15 13.12.2022
95 Ха ха
11:49 13.12.2022
96 Ех шуте, шуте
15:14 13.12.2022
97 Сериозно ли
15:18 13.12.2022
98 Събират средства
19:04 13.12.2022