ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Това са били коли за млади хора, и най-вече достъпни за тях.
Все едно днес да се продава кола с ускорение до 100 за 5 секунди, която да струва под 30х. лв. В днешно време трябва да се дадат 80-100 х. лв за подобна кола и тя няма да е дотам атрактивна, каквато е била камаро.
Например новата Дачия Логан с 200кс и 4х4 за 25х.лв ще я изкупят като топъл хляб.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 гост
17:01 13.05.2015
2 незнайко
17:53 13.05.2015
3 гост
Все едно днес да се продава кола с ускорение до 100 за 5 секунди, която да струва под 30х. лв. В днешно време трябва да се дадат 80-100 х. лв за подобна кола и тя няма да е дотам атрактивна, каквато е била камаро.
Например новата Дачия Логан с 200кс и 4х4 за 25х.лв ще я изкупят като топъл хляб.
09:41 14.05.2015
4 миседниш накура
11:03 16.05.2015