Христо Стоичков
Камата коментира в "Инстаграм" (запазваме оригиналния му правопис):
“ Искам да благодаря за великолепната организация на консулството ни в Америка .намери се такъв нехрани маико да ме критекува по точен да бъда една мърша които неспря да млящи и вуни цяла вечер .него допуснах до мен със правото си „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 уссааа
Но едва ли ще осъществят този проект
10:06 17.05.2015
2 Берлускони
11:08 17.05.2015
3 S Doichinov
19:00 17.05.2015
4 мрази простаците
След 2003 -2004г тия умни мозъци от VW груп не могат да направят един успешен двигател. Правят само еднодневки които лежат на стари лаври.
20:21 17.05.2015
5 спийдър
20:57 17.05.2015
6 Добре все пак
12:09 18.05.2015
7 гост
Коментиран от #8
17:05 18.05.2015
8 S Doichinov
До коментар #7 от "гост":
Какво против рено имаш?Ако не си запознат всички рена общо нямат толкова масло колкото гори един от ваг групата за краткия си живот на пътя.Ай кажи,че не е вярно.На стари лаври лежат ваг.ните.Коментиран от #9
22:44 18.05.2015
9 Кобрата
До коментар #8 от "S Doichinov":
15:54 19.05.2015
10 Георги
23:24 21.05.2015