ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Не бъди толкова сигурен, за една кола не е важно на колко е години, а как е гледана. Като е на 15 години та какво? Ако си има чип тунинг и турбина Garett като нищо може да бъде и 300 коня... Та тоя Fiat ли ще ме духне?
Най-важно за бегачките на права отсечка е съотношението конски сили спрямо теглото! Фиат 500 180кс/500кг=0,36кс/кило
Toyota Celica 1993/99г 300кс с тунинг примерно/1200кг=0,25кс/кило
BMW 320 тегло 1200-1300кг / 300кс с тунинг=0,25-0,23кс/кило
Айде Кобра ли си къв си, ходи на училище и се научи да смяташ.
За съотношението мощност маса си прав, но Фиат 500 не е 500 кг , а около 900 кг.
Иначе за ускорението зависи и стръмността на кривата на мощността и предавателните числа и т н т
Ти къде си виждал 500 Abarth да се разпада по пътя, защото впечатленията ми са, че е доста корав автомобил, имам едно приятелче което имаше 500 Abarth за около 4-5 години и беше много доволен, всъщност беше толкова доволен че след това си купи Punto Evo Abarth .
Аз винаги съм бил фен на 500 Abarth, а за тези които се съмняват в спортните му качества ще кажа само да отидете и да тествате и ще видите колко прекрасен е този малък италиански спортист .
Съмнявам се този FIAT да е по-бърз от BMW M3, който е 420 коня или пък от Audi RS6 Avant, които са по 675 коня
Ти този FIAT го изкара, че е най-бързият в света... Няма шанс дори и срещу един Mercedes A class
всичко звучи хубаво ама въртящото моментче на това Фиатче е мъничко като него.Добре че Фиатчето е малко за да покаже мъничко
с тези еиий 180 силички /не конски-пилешки/
230nm са му малко ли на това купе? Вие какви камиони карате?
№4 ASD - няма 320ка с 300к.с заводско, и с килограмите също не си прав има от 2006-2010 335 която е 300к.с, но тя е 1600кг.
Преди тия години, за да е над 300к.с тройката трябва да е М....
ФИАТ винаги са имали много хубави намахани модели, които слагат в задния си джоб немската конкуренция.Само искат малко повече внимание за разлика от другите,за сметка на това се отблагодаряват добре само искат добра поддръжка с качествени части.В България не винаги е така.
Забравихте ли?
ФИАТ 131 АБАРТ
ФИАТ РИТМО 130ТС
И още много такива модели които оставиха голяма следа в автомобилната история
Ако искате да научите повече www.carsfromitaly.net
Това бате какво ще ги прави не е истина. Леко е мощно е.
Подценяват го, като го видят... бих си го купил, за да си правя гавра в псевдо гъзарите по пътищата :)
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Ще покърти
Коментиран от #2
10:50 21.05.2015
2 Кобрата
До коментар #1 от "Ще покърти":
Не бъди толкова сигурен, за една кола не е важно на колко е години, а как е гледана. Като е на 15 години та какво? Ако си има чип тунинг и турбина Garett като нищо може да бъде и 300 коня... Та тоя Fiat ли ще ме духне?12:54 21.05.2015
3 BG1312
Коментиран от #10
13:11 21.05.2015
4 ASD
Toyota Celica 1993/99г 300кс с тунинг примерно/1200кг=0,25кс/кило
BMW 320 тегло 1200-1300кг / 300кс с тунинг=0,25-0,23кс/кило
Айде Кобра ли си къв си, ходи на училище и се научи да смяташ.
Коментиран от #5, #6
13:40 21.05.2015
5 Бате Цецо
До коментар #4 от "ASD":
За съотношението мощност маса си прав, но Фиат 500 не е 500 кгИначе за ускорението зависи и стръмността на кривата на мощността и предавателните числа и т н т
13:49 21.05.2015
6 Bravo
До коментар #4 от "ASD":
Би ли го сметнал така : 180/980 = ????Смятай с верни данни.
13:51 21.05.2015
7 ох ох
италиански полюции.
15:51 21.05.2015
8 -_-
18:18 21.05.2015
9 -_-
18:21 21.05.2015
10 Кобрата
До коментар #3 от "BG1312":
Ти този FIAT го изкара, че е най-бързият в света... Няма шанс дори и срещу един Mercedes A class
18:39 21.05.2015
11 васко опела
с тези еиий 180 силички /не конски-пилешки/
Коментиран от #13
19:53 21.05.2015
12 хм
20:23 21.05.2015
13 Име:
До коментар #11 от "васко опела":
230nm са му малко ли на това купе? Вие какви камиони карате?№4 ASD - няма 320ка с 300к.с заводско, и с килограмите също не си прав има от 2006-2010 335 която е 300к.с, но тя е 1600кг.
Преди тия години, за да е над 300к.с тройката трябва да е М....
21:08 21.05.2015
14 ghost navigator
Забравихте ли?
ФИАТ 131 АБАРТ
ФИАТ РИТМО 130ТС
И още много такива модели които оставиха голяма следа в автомобилната история
Ако искате да научите повече www.carsfromitaly.net
22:22 21.05.2015
15 ВИП АМГ
22:49 21.05.2015
16 роко
Коментиран от #20, #22
23:51 21.05.2015
17 Киро
Хич не ме брига кво мислиш. Колата е страхотна и с удоволствие бих карал една такава
01:02 22.05.2015
18 Гост
06:58 22.05.2015
19 керкенез
Подценяват го, като го видят... бих си го купил, за да си правя гавра в псевдо гъзарите по пътищата :)
07:46 22.05.2015
20 -_-
До коментар #16 от "роко":
Ако наистина мислиш така, значи автомобилната ти култура е под нулата .10:21 22.05.2015
21 само селяните карат РЕНО
10:35 22.05.2015
22
До коментар #16 от "роко":
Mnoooo si zle pich......05:31 23.05.2015