Владимир Путин
Руският президент коментира скандала между украинския вътрешен министър Аваков и губернатора на Одеска област Саакашвили:
“ Това, че двамата се ругаха на руски е добре. Добре е, че не беше на грузински или на осетински. Прилича на смешка, на някаква трагикомедия. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Shmeker
08:23 30.05.2015
2 незнайко
Коментиран от #3
08:34 30.05.2015
3 Факира
До коментар #2 от "незнайко":
Обаче пък днешните българи са факири на грозното, така че сега ще започнат критики, некоя псувня, коментари за бедност и богатсво и други рожби на комунизъма17:30 30.05.2015
4 само селяните карат TOYOTA
Коментиран от #6
19:11 30.05.2015
5 Shmeker
21:52 30.05.2015
6 Стоян Стоянов
До коментар #4 от "само селяните карат TOYOTA":
какво е "вренска" ?!? Ааа - видях никнейм-а ти - ясно, ни ми обяснявай. ;)08:46 01.06.2015